M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Designové obklady imitace kovu

Barvy a materiály v interiéru mají obrovský vliv na naši náladu a celkové rozpoložení. Líbí se vám designové obklady a dlažby v imitaci kovu? Jakou vytvoří v interiéru atmosféru?

Série

OZVĚTE SE

poradíme vám s individuálním dotazem

+420 777 746 852
online@mbkeramika.cz
Hned se zeptat
Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů.

Designové obklady a dlažby v imitaci kovu se vyrábí v řadě barev

Designové obklady a dlažby v imitaci kovu jsou pro svůj jedinečný design v současných interiérech hitem. Jejich syrová, nadčasová krása přetrvá v interiéru věky. Luxusní keramické dlaždice v imitaci kovu dokonale znázorňují vzhled kovových povrchů a v řadě případů i jejich korozi. Designová dlažba a obklad v imitaci kovu jsou k dispozici v řadě barevných provedení. Vybrat si můžete například z rezavě žluté nebo oranžové barvy zkorodovaného plechu, šedé barvy imitace nového plechu i kovového designu s modrým nádechem či zelenou barvu zkorodované mědi.

Kovový design vypadá nejlépe na keramických dlaždicích ve velkých formátech

Některé designové dlažby a obklady v imitaci kovu mají velký formát, na kterém kovový design vynikne mnohem lépe než na menších rozměrech keramických dlaždic. Velkoformátové obklady a dlažby do interiéru budou ideálním řešením jak do velkých a prostorných místností interiéru, tak do menších pokojů, které opticky zvětší. Tyto obklady a dlažby vytvoří zajímavou, kontrastní dvojici třeba s dlažbou v imitaci kamene nebo s designovou dlažbou s originálními vzory. Kontaktujte nás a rádi vám představíme designové dlažby a obklady v imitaci kovu a poradíme, s jakými materiály je kombinovat.

ico small menu
    Umíme to bez prodejny