M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Designová dlažba Metallic

Designová dlažba Metallic je odrazem nejnovějších trendů v interiérovém designu. Tato keramická imitace kovu je dostupná ve 4 barvách, včetně velmi módní zelené. K výběru jsou 3 formáty dlažby, velký formát dlaždic každou místnost opticky sjednotí a zvětší. Dlažba má také variantu pro exteriér ve stejném designu.

Imitace kovu v zelené a bílé barvě Metallic v koupelně
Jsme kdykoli k dispozici!Rádi Vám poradíme
Jsme kdykoli k dispozici!
+420 777 746 852
online@mbkeramika.cz

Produkty této série

Brown natural
100 × 100 cm
Běžně do 3 týdnů
Brown natural
Green natural
59 × 59 cm
Běžně do 3 týdnů
Green natural
Grey natural
50 × 100 cm
Běžně do 3 týdnů
Grey natural
White natural
100 × 100 cm
Běžně do 3 týdnů
White natural
Rádi Vám připravíme cenovou kalkulaci na míru.
Zeptat se na dlažbu
X

Máte otázku?
Nebo chcete objednat?

Poradíme s výběrem, výpočtem množství, navrhneme Vám další řešení nebo připravíme nezávaznou cenovou nabídku...

Nechce se vám psát? Vaše přání rádi vyřešíme na čísle 777 746 852.

Jaká je designová dlažba Metallic?

  • Tloušťka: 1 cm (k dispozici také 2cm varianta ideální do exteriéru)
  • Formát: 100×100, 50×100, 59,55×59,55 cm
  • Barvy: white, grey, green, brown
  • Vhodná pro podlahové vytápění
  • Vzhledem patří mezi imitace kovu
  • K dispozici: mozaiky a tvarovky (sokly a schodovky)

Kombinace barev designové dlažby Metallic vypadají v interiéru skvěle

Stylové dlažby, které připomínají kovové povrchy, jsou v současnosti v interiérech hitem. Jsou nadčasové, zajímavé a dají se výborně kombinovat i s jinými materiály a keramickými imitacemi, jako například s obkladem a dlažbou v imitaci dřeva či mramoru.  Designová dlažba imitující kov Metallic je dostupná ve 4 barvách – bílé, šedé, hnědé a zelené. Velmi zajímavě bude interiér vypadat, když se v něm zkombinují alespoň dvě barvy dlaždic. Využijte třeba zelenou dlažbu na podlahu koupelny a bílou barvu dlažby můžete nechat položit na stěnu jako obklad. Dlažba se dá využít i jako kuchyňský obklad. Hezky bude v interiéru, samozřejmě, vypadat i 1 barva dlažby použita samostatně. Jak by se vám líbila třeba hnědá nebo zelená dlažba imitující kov, která by byla atraktivním prvkem obývacího pokoje?

Keramické dekorace oživí interiér

K dlažbě imitující kov Metallic se dají pořídit také keramické dekorace ve tvaru módních hexagonů nebo plastické 3D dekorace, které interiér oživí a dodají mu ještě větší šmrnc. Samozřejmostí jsou také sokly a schodovky z keramiky, které mají stejný design jako dlažba.

Velký formát dlaždic prostor opticky sjednotí a zvětší

Designová dlažba Metallic je dostupná ve 3 rozměrech. Velké formáty této stylové dlažby – 50×100 cm a 100×100 cm interiér opticky sjednotí a zvětší. Na velkém formátu vynikne vykreslený kovový design mnohem lépe než na menších dlaždicích. Interiér bude působit ohromujícím dojmem. Co všechno dokážou obklady a dlažby velkých formátů v interiéru? To se dočtete v článku Rozměry a výhody velkoformátových obkladů a dlažeb v interiéru.

Jak dokonale sladit interiér s exteriérem?

Dlažba je dostupná také v 2cm variantě pro exteriér. Venkovní dlažba Metallic má tloušťku 2 cm a pokládá se bez použití lepidla na terče, do trávy nebo do štěrku. Díky stejnému designu interiérové a exteriérové dlažby Metallic je možné dokonale sladit třeba terasu s obývákem. Rádi vám s tím pomůžeme a představíme možná řešení.

Nevíte si rady? Poradíme

Rádi vám pomůžeme vybrat dlažbu, která nejlépe poslouží vašim účelům. S ohledem na potřebné technické vlastnosti, design i cenový limit. Samozřejmě poradíme i s výpočtem množství materiálu.

Volejte +420 777 746 852 nebo pište na: online@mbkeramika.cz

Série