M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Zelené designové dlažby

Barva luxusní dlažby může mít velký vliv na naši náladu a celkové rozpoložení. Líbí se vám luxusní obklad či dlažba v zelené barvě? Jakou vytvoří v interiéru atmosféru?

Série

OZVĚTE SE

poradíme vám s individuálním dotazem

+420 777 746 852
online@mbkeramika.cz
Hned se zeptat
Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů.

Luxusní zelený obklad a dlažba vnesou do interiéru dotek přírody

Luxusní dlažba a obklad v zelené barvě budou v interiéru evokovat sounáležitost člověka s přírodou. Zelená barva luxusních dlaždic tak může mít velmi pozitivní vliv na lidskou psychiku. Zelená barva je považována za barvu harmonie a má schopnost dostat člověka „do pohody.“ Luxusní obklad a dlažba v zelené barvě se tedy hodí do všech místností, kde chceme relaxovat – do ložnic a obýváků, ale také třeba kaváren a restaurací.

Luxusní atmosféru navodí v interiéru také netradiční designy zelených obkladů a dlažeb

Jak v interiéru pomocí zelených dlaždic vyvolat, pokud možno, co největší dojem luxusu? Obecně se má za to, že především tmavě zelené odstíny luxusních dlaždic, třeba smaragdová, nejlépe v interiéru navozují luxus, eleganci a prestiž. To je sice pravda, ale nemusí to být pravidlem. I zelené dlaždice ve světlejších odstínech zelené mohou v interiéru působit velmi luxusně. Celkový dojem vždy závisí na konkrétním designu a povrchu luxusních obkladů a dlažeb. Dokonalý luxus vnese do interiéru třeba zelený luxusní obklad v netradičních designech, jako například ve tvaru „cihliček“, hexagonů, či v malém čtvercovém formátu, který může připomínat obklady kamen v historických sídlech.

Nejluxusnější dojem v interiéru vznikne kombinací zelených dlaždic s jinými barvami

Přímo báječně budou luxusní obklady a dlažby v zelené barvě vypadat v kombinaci s jinými barvami. Ať už obkladů a dlažeb nebo interiérových doplňků. Luxusní interiér je možné vytvořit s neutrálními odstíny luxusních obkladů a dlažeb, třeba bílou, béžovou nebo šedou. Luxusně bude působit také kombinace zelených dlaždic s černou, cihlovou nebo růžovou barvou.

Kontaktujte nás. Rádi vám poradíme, jak co nejlépe využít potenciál zelených luxusních dlaždic ve vašem interiéru.

ico small menu
    Umíme to bez prodejny