Dávkovač mýdla nástěnný 200ml, chrom
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 62x198x53 mm |
| Šířka | 62 mm |
| Výška | 198 mm |
| Hloubka | 53 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 200 ml |
| Hmotnost / ks | 0.2700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913829079 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu




















































































































































































































































































