Držák na ručníky kruhový bronz – Sapho Diamond 1318-06
Mosazný držák na ručníky Diamond v bronzovém provedení je skvělou volbou do všech koupelen v retro stylu.
Zjistit více
| Cena s DPH / ks | 1 024 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 846 CZK |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DIAMOND |
| Rozměr | 171x192x70 mm |
| Šířka | 171 mm |
| Výška | 192 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držák ručníků kruhový |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.3830 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913810930 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
Krásná série vracející se do starých časů. Výborně kombinovatelná s dalšími produkty ve stejném pojetí. Skvěle ladí především s bateriemi Antea, Vienna a Sassari, s keramikou Classic a nábytkem Retro. S povrchovou úpravou v provedení bronz dokážete vykouzlit z koupelny vysněné místo…
Doporučeno k produktu



























































































































































































































































































