Police 50 cm čiré sklo, úchyty bronz – Sapho Diamond 1318-15
Police z čirého skla s mosaznými úchyty v bronzovém provedení je skvělou volbou do každé koupelny v retro stylu.
Zjistit více
| Cena s DPH / ks | 1 714 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 417 CZK |
- Tloušťka skla: 130 mm
- Čiré sklo
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DIAMOND |
| Rozměr | 500x66x129 mm |
| Délka | 500 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 66 mm |
| Hloubka | 129 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.7510 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913810961 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
Krásná série vracející se do starých časů. Výborně kombinovatelná s dalšími produkty ve stejném pojetí. Skvěle ladí především s bateriemi Antea, Vienna a Sassari, s keramikou Classic a nábytkem Retro. S povrchovou úpravou v provedení bronz dokážete vykouzlit z koupelny vysněné místo…
Doporučeno k produktu



































































