Držák toaletního papíru bronz – Sapho Diamond 1318-17
Mosazný držák na toaletní papír Diamond v bronzovém provedení je skvělou volbou do všech koupelen v retro stylu.
Zjistit více
| Cena s DPH / ks | 1 196 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 988 CZK |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DIAMOND |
| Rozměr | 130x149x100 mm |
| Šířka | 130 mm |
| Výška | 149 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.4700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913810947 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
Krásná série vracející se do starých časů. Výborně kombinovatelná s dalšími produkty ve stejném pojetí. Skvěle ladí především s bateriemi Antea, Vienna a Sassari, s keramikou Classic a nábytkem Retro. S povrchovou úpravou v provedení bronz dokážete vykouzlit z koupelny vysněné místo…
Doporučeno k produktu




























































































































































































































































































