DIAMOND mýdlenka, mléčné sklo, bronz
| Cena s DPH / ks | 903 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 747 CZK |
- Čiré sklo
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DIAMOND |
| Rozměr | 149x50x113 mm |
| Šířka | 149 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 113 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.5800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913810916 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 10 let |
Krásná série vracející se do starých časů. Výborně kombinovatelná s dalšími produkty ve stejném pojetí. Skvěle ladí především s bateriemi Antea, Vienna a Sassari, s keramikou Classic a nábytkem Retro. S povrchovou úpravou v provedení bronz dokážete vykouzlit z koupelny vysněné místo…
Doporučeno k produktu























































































































































































































































































