M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Koupelnové inspirace a fotogalerie

Hledáte ten pravý obklad či dlažbu pro vaši koupelnu, obývák, chodbu a další vnitřní prostory? Prohlédněte si naše fotogalerie, kde nalaznete inspiraci nejen pro vaši koupelnu. Fotografie s inspiracemi vám pomohou vytvořit si představu o tom, jak by mohl váš interiér vypadat.

 Vybírejte podle vzhledu:


BAREVNÉ

BETONOVÁ STĚRKA

COTTO

DEKOROVANÉ

DŘEVO

KÁMEN

KOV

MOZAIKA

MRAMOR

 

Rádi poradíme, ozvěte se nám

Zavolejte na +420 777 746 852

Zanechte nám vzkaz

Nebo nám napište na online@mbkeramika.cz

koupelny Brno | koupelny Přerov | koupelny Prostějov | koupelny Svitavy | koupelny Znojmo

Rádi vám pomůžeme od výběru obkladů a dlažby do vaší koupelny až po výběr koupelnového vybavení a doplňků, které vám budou dělat radost mnoho let. Vaše koupelna bude ozdobou vaší domácnosti a výběr vás s námi bude bavit.

 

Zaměřeno na koupelny

Ve fotogalerii najdete převážně inspiraci pro vaše koupelny. A to z jednoho důvodu – koupelna je místem pro relaxaci, kde se chceme všichni cítit příjemně a pohodlně. Myslíme tedy na to, a přinášíme vám mnoho koupelnových inspirací a inspirace pro váš interiér.

Fotogalerie obsahuje nejen koupelny v mnoha stylech – retro, moderním, minimalistickém, rustikálním, vintage, luxusním, romantickém a v mnoha dalších. Pokud si budete přát, vytvoříme vám i vizualizaci. Naši prodejci společně s grafičkou promění vaší představu do 3D návrhu, abyste přesně věděli, jak bude například vaše koupelna vypadat a mohli si dobře vybrat.

V M.B.KERAMICE máme pro vás koupelnové kolekce v nejrůznějších barvách – od jemných tónů až po ty výrazné, s přírodními motivy, věrné imitace kamene, mramoru, betonové stěrky a další zajímavé designy. V naší fotogalerii se můžete například přesvědčit, jak skvěle v prostoru vypadá jednoduchý koupelnový obklad v kombinaci s dlažbou imitující dřevo a objevíte zde i spoustu dalších koupelnových inspirací.

ico small menu