M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Koupelnové inspirace a fotogalerie

Hledáte ten pravý obklad či dlažbu pro vaši koupelnu, obývák, chodbu a další vnitřní prostory? Prohlédněte si krásnou fotogalerii, kde najdete inspiraci nejen pro vaše koupelny. Fotografie s inspiracemi vám pomůžou vytvořit si představu o tom, jak by mohl váš interiér vypadat.

Zaměřeno na koupelny

Ve fotogalerii najdete převážně inspiraci pro vaše koupelny. A to z jednoho důvodu – koupelna je místem pro relaxaci, kde se chceme všichni cítit příjemně a pohodlně. Myslíme tedy na to, a přinášíme vám mnoho koupelnových inspirací a inspirace pro váš interiér.

Fotogalerie obsahuje nejen koupelny v mnoha stylech – retro, moderním, minimalistickém, rustikálním, vintage, luxusním, romantickém a v mnoha dalších. Pokud si budete přát, vytvoříme vám i vizualizaci. Naši prodejci společně s grafičkou promění vaší představu do 3D návrhu, abyste přesně věděli, jak bude například vaše koupelna vypadat a mohli si dobře vybrat.

My v M.B.KERAMICE máme pro vás koupelnové kolekce v nejrůznějších barvách – od jemných tónů až po ty výrazné, s přírodními motivy, věrné imitace kamene, mramoru, betonové stěrky a další zajímavé designy. V naší fotogalerii se můžete například přesvědčit, jak skvěle v prostoru vypadá jednoduchý koupelnový obklad v kombinaci s dlažbou imitující dřevo a objevíte zde i spoustu dalších koupelnových inspirací.

Nejnovější inspirace

Pro nejnovější inspirace, fotografie a vizualizace si prohlédněte naše portfolio nejzajímavějších obkladů a dlažeb, vhodných nejen pro vaši koupelnu, ale i obývák, chodbu a další vnitřní prostory. 

Při výběru dlažeb a obkladů do koupelny se nechte inspirovat koupelnovými sériemi. Pro milovníky dřeva máme navíc široký výběr krásných imitací dřev, k nerozeznání od přírodní předlohy. Pro exteriér jsme připravili dvě speciální sekce, kde najdete dlažby na terasu a dlažby kolem bazénu.

Samostatnou kategorii jsou Velkoformátové obklady a dlažby, které jsou nejen designovým ale i praktickým řešením pro malé i velké prostory. Je možné je použít jak v interiéru tak v exteriéru.


Rádi poradíme, ozvěte se nám

Zavolejte na +420 777 746 852

Zanechte nám vzkaz

Nebo nám napište na mbkeramika@mbkeramika.cz

koupelny Brno | koupelny Přerov | koupelny Prostějov | koupelny Svitavy | koupelny Znojmo

Rádi vám pomůžeme od výběru obkladů a dlažby do vaší koupelny až po výběr koupelnového vybavení a doplňků, které vám budou dělat radost mnoho let. Vaše koupelna bude ozdobou vaší domácnosti a výběr vás s námi bude bavit.

Další inspirace

Prohlédněte si naše portfolio našich nejzajímavějších obkladů a dlažeb. Mezi koupelnovými sériemi jistě najdete další koupelnové inspirace. Pro jakýkoliv váš interiér i exteriér máme pro vás výběr krásných imitací dřev. Pro exteriér jsme připravili i dvě speciální sekce, kde najdete dlažby na terasu a dlažby kolem bazénu.

Za zmínku stojí i naše nejprodávanější produkty. Zde najdete výběr zboží, které je skladem.

Velkoformátové obklady a dlažby pozdvihnou váš interiér či exteriér na vyšší úroveň designovosti.

ico small menu