Podomítkové moduly

Podomítkové moduly do sádrokartonových konstrukcí jsou důležitou součástí závěsných WC. Výhodou podomítkového modulu a závěsné WC mísy je zejména snadná údržba a moderní design toalety. Robustní konstrukce instalačního modulu zajišťuje velkou nosnost a plná polystyrenová izolace zabraňuje rosení na povrchu nádržky. Podomítkový modul může být i součástí setu, který bude obsahovat také klozet, sedátko a tlačítka k WC.

Dostupnost
Výrobci
Série
Délka (mm)
Šířka (mm)
Tvar
Další filtry
Podomítková nádržka k WC 12 cm  – Geberit Duofix Sigma 111.396.00.5 | Více -
AKCE -35 %
zdarma

Podomítková nádržka k WC 12 cm – Geberit Duofix Sigma 111.396.00.5
Podomítková nádržka Geberit Duofix Sigma, s výškou 12 cm pro výškově nastavitelným bezbariérové WC, je ideální pro bezbariérové...
Výrobce: Geberit

Co je typické pro podomítkové splachovací moduly?

Podomítkové moduly se vyrábí z kovu a z plastu. Součástí instalačního systému bývá mimo jiné izolační deska a úsporné nastavitelné duální splachování. Malé splachování je možné nastavit v rozsahu 2,5-3,5 l. Napouštění vody téměř není slyšet. Doplněním modulu o vzpěru vznikne varianta vhodná k ukotvení při rekonstrukci bytových jader, do montovaných dřevostaveb a podobně. Takto instalovaný modul je pak samonosný.

Obraťte se na profesionály

Rádi vám do koupelny doporučíme také klozety, bidet, pisoár, koupelnový nábytek, baterie a další příslušenství a doplňky. Spoustu inspirace pro vaše bydlení najdete v článku V celém domě vyniká krása kamene, dřeva a mramoru na velkoformátových obkladech a dlažbách.