Jak vybírat koupelnový nábytek

K tomu, aby koupelna působila harmonicky, čistě, uklizeně a zabydleně, slouží koupelnový nábytek. Ukládáme do něj toaletní a hygienické přípravky, ručníky, čistící prostředky a další a další potřebné věci, které do koupelny zkrátka patří.

Při výběru koupelnového nábytku dbáme především na jeho funkčnost a odolnost. Koupelna je prostředí velmi vlhké a náchylné ke tvoření nežádoucích plísní. Pamatovat bychom měli tedy na to, aby materiály, ze kterých je nábytek vyroben byly voděodolné. Oceníme také, když si zvolíme koupelnový nábytek závěsný nebo na nožičkách, které bývají odnímatelné a výškově stavitelné. Pod takovými skříňkami se nám bude velmi snadno udržovat čistota.

Nedílnou součástí koupelnového nábytku by mělo být koupelnové zrcadlo. Jeho součástí je většinou větší či menší odkládací polička. Velmi praktické jsou zrcadlové skříňky, ve kterých bývají ukryty poličky a zásuvky, většinou také osvětlení a elektrická zásuvka pro použití fénu nebo holicího strojku. Zrcadlo plní v koupelně ještě jednu funkci. Opticky místnost prosvětlí a zvětší.

Nábytek do koupelny se vyrábí v mnoha barvách, provedeních i rozměrech. V koupelnových studiích nabízí většinou nábytkové sety, skládající se z umyvadla s umyvadlovou skříňkou, zrcadla a vysoké skříňky, která může obsahovat i koš na prádlo. Vše v jednotném designu. Tyto sety jsou velmi účelné a praktické. Skříňky se vyrábí v několika rozměrech, lze si tak pořídit skříňku téměř „na míru“ Vaší koupelně.

Svůj vlastní koupelnový nábytek vám nyní nabízí i M.B.Keramika. Nechává si ho exklusivně vyrábět přímo k vybraným koupelnový sériím. Můžete si tak vybrat obklady a dlažby a k nim ve stejném designu i koupelnový nábytek. Vše bylo pečlivě navrženo s důrazem na kvalitu i cenu. Dvířka všech sérií mají automatické dovírání, šuplíky automatické dorazy. Umyvadla k nábytku jsou keramická. Všechny série je možné vhodně doplnit zrcadly s osvětlením v různých šířkách. Ze své koupelny tak můžete udělat harmonicky sladěný prostor.

Výběr je stále před vámi?

Prohlédněte si i naši nabídku obkladů a dlažeb do koupelny, nebo se rovnou spojte s našimi odborníky, kteří vám pomohou vybrat obklady a dlažbu i koupelnové vybavení dle vašich představ. 

Volejte +420 777 746 852

Zanechte nám vzkaz

Nebo nám napište na mbkeramika@mbkeramika.cz