M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Designová dlažba Metallica

Designová dlažba Metallica představuje dokonalé řešení pro moderní interiér v duchu nejžhavějších trendů. Tato keramická imitace kovu je dostupná v 5 barvách, včetně netradiční zelené a bronzové. Dlažba má také v dnešní době velmi oblíbený velký formát 60×120 cm, který interiéru dodá na atraktivitě a opticky jej zvětší.

Dlažba imitace kov Metallica bianco na podlaze v komerčním prostoru bílá barva

Produkty této série

Acciaio
30 × 60 cm
Běžně do 2 týdnů
Acciaio
Bianco
60 × 120 cm
Běžně do 2 týdnů
Bianco
Bronzo
60 × 60 cm
Běžně do 2 týdnů
Bronzo
Piombo
60 × 60 cm
Běžně do 2 týdnů
Piombo
Verde
60 × 120 cm
Běžně do 2 týdnů
Verde
Rádi Vám připravíme cenovou kalkulaci na míru.
Zeptat se na dlažbu
X

Máte otázku?
Nebo chcete objednat?

Poradíme s výběrem, výpočtem množství, navrhneme Vám další řešení nebo připravíme nezávaznou cenovou nabídku...

Nechce se vám psát? Vaše přání rádi vyřešíme na čísle 777 746 852.

Jaká je designová dlažba Metallica?

  • Tloušťka: 1 cm
  • Formáty: 30 × 60, 60 × 60, 120 × 60 cm
  • Barvy: bianco, acciaio, piombo, verde, bronzo
  • Vzhled kovu
  • Povrch matný i lapovaný (přeleštěný)
  • K dispozici také dekory včetně velkoformátových

Dlažba imitující kov Metallica vypadá perfektně i jako obklad na stěně

Stylové dlažby v imitaci kovových povrchů jsou v současných interiérech velmi žádané. Tyto dlažby jsou moderní a zároveň nadčasové, protože kov je jedním z tradičních materiálů podobně jako beton, kámen či mramor. Designová dlažba Metallica je dostupná v 5 barvách, včetně netradiční zelené a bronzové. Dlažba se dá využít i jako obklad na stěnu.

Kombinace barev dlažby a dekory pomohou vytvořit působivý interiér

Ještě stylověji bude interiér vypadat, když v něm zkombinujete dvě barvy dlažby Metallica. Co třeba položit zelenou nebo bronzovou dlažbu na podlahu kuchyně a jako kuchyňský obklad použít dlažbu v méně výrazném odstínu Bianco? Možností je opravdu mnoho, rádi vám navrhneme nejvhodnější řešení dle vašich představ. Hezky bude v interiéru samozřejmě vypadat i 1 barva dlažby použita samostatně. Na stěnu obývacího pokoje, koupelny, kuchyně či ložnice se dají využít také dekorace z keramiky s geometrickými či abstraktními vzory. Takový interiér bude velmi působivý.

Dlažba Metallica má matný i lapovaný povrch

Na výběr dává dlažba Metallica ze dvou povrchů – matný a lapovaný (přeleštěný) povrch. Lapovaný je charakteristický tím, že je na něm patrná efektní hra lesku a matu. Vzniká tak, že se mírně reliéfní povrch dlaždic jemně přeleští a na dlažbě pak vznikají lesklé výstupky, zatímco prohlubně zůstávají matné. Jak skvěle může lapovaná dlažba vypadat v interiéru? Inspirujte se naší zákazníci v článku Nadčasový interiér. Naše zákaznice mimo jiné vypráví o tom, proč zvolila právě lapovaný povrch dlaždic v imitaci betonu a uvidíte také fotografie jejího interiéru.

Na velkém formátu dlažby vynikne kovový design naprosto dokonale, mezi dlaždicemi bude také méně spár

Dlažba je dostupná ve 3 formátech, včetně stále více oblíbenějšího formátu 120 × 60 cm. Na velkém formátu dlaždic vynikne struktura kovu mnohem lépe než na menší dlažbě. Interiér bude zároveň působit opticky větším dojmem. Mezi dlaždicemi bude také méně spár a dlažba se tak bude snadněji udržovat. Platí totiž přímá úměra: Méně spár = méně míst, které by se mohly snadněji špinit. Co všechno dokážou obklady a dlažby velkých formátů v interiéru? To se dočtete v článku Rozměry a výhody velkoformátových obkladů a dlažeb v interiéru.

Nevíte si rady? Poradíme

Rádi vám pomůžeme vybrat dlažbu, která nejlépe poslouží vašim účelům. S ohledem na potřebné technické vlastnosti, design i cenový limit. Samozřejmě poradíme i s výpočtem množství materiálu.

Volejte +420 777 746 852 nebo pište na: online@mbkeramika.cz

Prohlédněte si vybrané dlažby