M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Dlažba imitující beton Cosmos

Dlažba imitující beton Cosmos potěší všechny milovníky jednoduchosti a elegance. Má jemnou, šedou barvu a rozměr 100×100 cm. Velký formát dlažby interiér opticky sjednotí, zvětší a dodá mu hloubku. Dlažba je rektifikovaná a dá se pokládat s minimální spárou. Nejen velký formát, ale i méně spár zajistí jednotnější dojem z interiéru.

Dlažba v imitaci betonu Cosmos ivory béžová v obývacím pokoji
Jsme kdykoli k dispozici!Rádi Vám poradíme
Jsme kdykoli k dispozici!
+420 777 746 852
online@mbkeramika.cz
Rádi Vám připravíme cenovou kalkulaci na míru.
Zeptat se na dlažbu
X

Máte otázku?
Nebo chcete objednat?

Poradíme s výběrem, výpočtem množství, navrhneme Vám další řešení nebo připravíme nezávaznou cenovou nabídku...

Nechce se vám psát? Vaše přání rádi vyřešíme na čísle 777 746 852.

Jaká je velkoformátová dlažba imitující beton Cosmos?

    • Tloušťka: 1 cm
    • Formát: 100 × 100 cm
    • Barva: ivory
    • Rektifikovaná – umožňuje pokládku s minimální spárou od 1 mm
    • Vhodná pro podlahové vytápění

Elegantní a jednoduchá dlažba se bude hodit k jakémukoliv nábytku i jiným dlažbám

Dlažba v imitaci betonu s názvem Cosmos se dokonale přizpůsobí každému interiéru. Obývacímu pokoji, koupelně či kuchyni dodá nadčasovou eleganci. Dokonale se bude hodit k jakémukoliv nábytku, dekoracím a doplňkům. Díky svému střídmému designu se dá kombinovat i s jinými dlažbami, jako například s dlažbou v imitaci dřeva. Takové řešení zvolil do své koupelny jeden z našich zákazníků. V článku Koupelna v imitaci betonu se dozvíte mimo jiné to, proč se zákazník rozhodl právě pro betonový design v kombinaci s dekorem dřeva. Uvidíte také fotografie jeho koupelny.

Jak se dá v interiéru kombinovat dekor betonu, dřeva a mramoru? Inspirujte se realizací zákazníka

Jak může v interiéru vypadat kombinace různých designů dlažeb? Inspirujte se dalším našim zákazníkem, který si do svého domu vybral u nás kromě dlažby v imitaci betonu také dlaždice imitující mramor a dřevo. V článku Interiér s využitím dlažeb ve velkých formátech se můžete přesvědčit, že kombinace různých keramických materiálů může vypadat fantasticky. V článku uvidíte také fotografie interiéru zákazníka.

Dlažby imitující  beton se dnes běžně využívají i jako obklady na stěnu. Mohou být vynikající alternativou betonové stěrky, protože mají kromě šedé i jiné barvy. Mají také různé povrchy – lesk, mat a další. Spoustu inspirace získáte v článku Jak využít obklady a dlažby imitující beton v interiéru.

Nevíte si rady? Poradíme

Rádi vám pomůžeme vybrat dlažbu, která nejlépe poslouží vašim účelům. S ohledem na potřebné technické vlastnosti, design i cenový limit. Samozřejmě poradíme i s výpočtem množství materiálu.

Volejte +420 777 746 852 nebo pište na: online@mbkeramika.cz

Prohlédněte si vybrané dlažby imitující beton