M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Modré obklady a dlažby do koupelny

Barvy v interiéru, koupelnu nevyjímaje, mají obrovský vliv na naši náladu a celkové rozpoložení. Líbí se vám modré obklady a dlažby do koupelny? Níže pod přehledem sortimentu si o nich můžete přečíst více, například to, jakou vytvoří v koupelně atmosféru.

Série obkladů a dlažeb do koupelen

Zobrazit všechny koupelnové série (10)

Modrá je jako barva vody a čistoty ideální do koupelen, kde patří k nejoblíbenějším barvám

Modrá barva je považována především za barvu nebe, klidu a pohody, ale také vody a čistoty. Modrá podle některých odborníků pomáhá snižovat krevní tlak, zpomaluje tep i dýchání. Všechny tyto vlastnosti dělají z modré přímo dokonalého adepta do místností, které slouží k odpočinku a relaxaci – do ložnic a koupelen. Modrá je zkrátka dobrá, jak se zpívá v jedné známé písničce. A dobrá bude i na obkladech a dlažbách do koupelny. Právě v koupelnách patří modrá k nejoblíbenějším barvám.

K řadě modrých obkladů se dají pořídit dekory s motivy jemných proužků či kapek vody

Modré obkladačky a dlažby do koupelny mohou mít spoustu odstínů – oblíbená je například blankytně modrá, tyrkysová či tmavě modrá barva. K modrým kachličkám do koupelny se také dají pořídit nejrůznější dekorace. Například obklady s květinovými motivy, mozaiky, obklady s abstraktními a geometrickými obrazci či jemnými zvlněnými proužky. Nebo takové, které působí jako padající kapky vody a mohou připomínat třeba tekoucí vodopád. Možností na využití modré v koupelně je opravdu mnoho. Designéři však nedoporučují zahalit celou koupelnu pouze do této barvy, protože by mohla působit chladně a studeně. Když se ale bude kombinovat s dalšími barvami či materiály, výsledek bude perfektní.

Modré obkladačky do koupelny si budou rozumět i s dalšími barvami nebo s obklady v imitaci přírodních materiálů

Modrá barva je úžasně přizpůsobivá. Jednotlivé její odstíny je možné mezi sebou kombinovat. Modrá si v koupelně bude rozumět také s neutrálními barvami, jakými jsou bílá, béžová nebo hnědá, se kterými vytvoří velmi elegantní kombinaci. Kdo chce koupelně více dodat teplou a hřejivou atmosféru, může modré kachličky do koupelny zkombinovat s teplými barvami obkladů či dlažeb – například s červenou nebo cihlovou. Modré obkladačky do koupelny budou skvěle ladit také s obklady nebo dlažbou v imitaci přírodních materiálů – například mramoru, dřeva či kameneKontaktujte nás. Rádi vám poradíme, jak co nejlépe zakomponovat modré obklady do vaší koupeny.

Výběr a nákup z bezpečí domova

Máme mnohaleté zkušenosti s on-line výběrem bez návštěvy prodejny a stovky úspěšných realizací.

Využíváme video-prohlídky našich prodejen, fotky a videa produktů, fotografie realizací a mnoho dalšího.

Jsme zvyklí reagovat na každý váš dotaz či poptávku téměř okamžitě.

Dopravu zboží až k vám domů zajistíme.

Kontaktujte nás na online chatu, telefonicky na +420 777 746 852 nebo emailem na online@mbkeramika.cz

Zavřít