M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Bílé designové dlažby

Barva dlažby má nejen velký vliv na naši náladu a celkové rozpoložení, ale také podtrhuje charakter interiéru. Líbí se vám designová dlažba či luxusní obklad v bílé barvě? Jakou vytvoří v interiéru atmosféru?

Série

Zobrazit další obklady a dlažby (14)

OZVĚTE SE

poradíme vám s individuálním dotazem

+420 777 746 852
online@mbkeramika.cz
Hned se zeptat
Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů.

Luxusní a designové obklady a dlažby v bílé barvě si budou v interiéru skvěle rozumět s jinými barvami a materiály

Luxusní obklady a dlažby v bílé barvě dodají interiéru pořádnou dávku noblesy a elegance. To ale není vše. Každá místnost bude díky luxusní dlažbě či designovému obkladu v bílé barvě působit vzdušným, prosvětleným a opticky větším dojmem. Bílá barva je velmi univerzální, díky čemu se bílé luxusní obklady a dlažby budou dát v interiéru výborně kombinovat s jinými barvami a materiály. Hezky budou vypadat například v kombinaci s dlažbou v imitaci dřeva nebo s dlažbou v imitaci mramoru. Luxusní obklad či designová dlažba v bílé barvě si budou v interiéru rozumět s jakoukoliv jinou barvou na nábytku, dekoracích, doplňcích či na stěně v podobě výmalby.

Bílé luxusní dlažby a obklady mohou mít jednoduché i výrazné vzory, některé jsou samy o sobě dekorací

Bílých luxusních obkladů a dlažeb je hodně druhů a každý si tak může vybrat to nejlepší řešení pro svůj interiér. Místnosti může dominovat třeba bílý luxusní obklad a dlažba v imitaci mramoru, designový obklad s patchworkovými dekory na vlně retra, nebo luxusní dlažba s výraznými vzory jako z dob První republiky. Některé bílé luxusní dlažby a obklady mají na svém povrchu výrazné vzory a samy se tak v interiéru stávají působivou dekorací. S dalšími výraznými doplňky a dekoracemi je proto lepší šetřit.  Kontaktujte nás a poradíme vám, jaký designový obklad či luxusní dlažba v bílé barvě budou tou nejlepší volbou pro váš interiér.

ico small menu
    Umíme to bez prodejny