Obklady a dlažby Extreme

Dlažba v imitaci betonu Extreme dodá každému interiéru nadčasový šmrnc! Dlažba může mít několik zajímavých povrchů a dají se k ní pořídit i dekorativní obklady, které pozvednou úroveň interiéru ještě výš.

Dlažba a obklad Extreme barva šedá s dekorem obývací pokoj
Dostupnost: Běžně do 14 dní

Vyzkoušejte vizualizaci přímo ve vaší místnosti. Výsledek do 30 minut!

 • Vyfoťte vaše prostory a pošlete nám je
 • Připravíme pro vás rychlý návrh, jak bude dlažba vypadat
 • Nebo si zobrazte konkrétní sérii v místnosti i sami
 • Vizualizujeme: po - pá 7:30 - 21:30, ne 16:00 - 21:30
 • Vše zdarma

Produkty této série

Almond, Dostupnost: Běžně do 10 dnů
Almond
Běžně do 10 dnů
Antracite, Dostupnost: Běžně do 10 dnů
Antracite
Běžně do 10 dnů
Cenere, Dostupnost: Běžně do 10 dnů
Cenere
Běžně do 10 dnů

Jaký je obklad a dlažba Extreme?

 • Tloušťka: 1 cm
 • Formáty dlažby: 80×80, 40×80, 30×60 cm
 • Formáty obkladu: 26,1×52,2 cm a 25×40 cm
 • Barvy: cenere, almond, antracite
 • Povrch: matný
 • K dispozici množství dekorů a šestihranná mozaika

Kachličky do koupelny se dají dokonale oživit dekorativními obkladačkami s různými vzory

Dlaždice do koupelny mají čtyři neutrální barvy, které se dají výborně kombinovat s jinými barvami v koupelně, třeba v podobě koupelnových doplňků. Co ale podtrhne moderní styl zcela spolehlivě, jsou dekorativní kachličky do koupelny, které jsou součástí této koupelnové kolekce. Je libo kachličky s abstraktními motivy? S motivy vodorovných pásků? Nebo s patchworkovými vzory či šestihrannou mozaiku? Ať už zakomponujete do koupelny jeden motiv, či dokonce všechny, koupelna bude vždy vypadat skvěle!

Dlaždice do koupelny mohou mít několik povrchů a také velký formát, který koupelnu opticky zvětší

Dlaždice do koupelny mohou mít několik povrchů – matný, strukturovaný a lapovaný. Lapované dlaždice mají lesklý povrch, na kterém se odráží hra světla a stínu. S pomocí tohoto povrchu dlaždic lze docílit lehce luxusního efektu v koupelně. Lesklé dlaždice jsou totiž samy o sobě známkou luxusu a odráží se na nich světlo. Dlažba do koupelny může mít také velké formáty, jako například 40×80 cm nebo 80x80 cm, které mohou přispět k optickému zvětšení koupelny, dokonce i menší. Inspiraci můžete načerpat v článku Velkoformátové obklady a dlažby: Velký zázrak do malé koupelny.

Nejen dlažby a obklady ale i vhodné koupelnové vybavení oživí vaši koupelnu

Vaše koupelna vynikne, pokud si dáte záležet nejen na výběru obkladů a dlažby ale i sanitární keramiky, umyvadla, sprchového koutu či vany. Nezbytnou součástí jsou také vodovodní baterie, které se nejčastěji prodávají v povrchové úpravě chromu, která zapadne do téměř jakéhokoli stylu. I s koupelnovým vybavením vám umíme poradit tak, abyste si z našeho katalogu vybrali příslušenství či koupelnový nábytek,který bude ladit  s nadčasovým betonovým stylem obkladů a  dlažby Extreme. 

Dlažbu v imitaci betonu oživí různé dekorativní obklady – například šestihranná mozaika

Dlažba imitující beton má čtyři neutrální, zemité barvy, které si budou v interiéru perfektně rozumět s dalšími barvami – se střídmějšími či výraznějšími tóny na nábytku nebo interiérových dekoracích a doplňcích. K dlažbě se dají pořídit také dekorativní obklady na stěnu - například s abstraktními motivy, s patchworkovými vzory či s motivy vodorovných pásků. V kombinaci s dlažbou bude velmi zajímavě vypadat také mozaika ve tvaru šestihranu.

Lapovaný povrch dlaždic dodá interiéru nádech luxusu, na velkém formátu lépe vynikne betonový design

Dlaždice v imitaci betonu mohou mít až tři různé povrchy – matný, strukturovaný nebo lapovaný. Lapované dlaždice mají lesklý povrch, který dodá každému interiéru nádech luxusu. Dlažbu lze pořídit také ve velkých formátech, jako například 40×80 cm nebo 80×80 cm, díky kterým bude místnost působit opticky větším dojmem. Plusem velkoformátové dlažby je také to, na velkém rozměru dlaždic vynikne betonový design mnohem dokonaleji než na menších dlaždicích.

Chcete se o velkoformátových dlažbách dozvědět více? Přečtěte si článek Velkoformátové obklady a dlažby: Jaké jsou jejich ceny, rozměry a výhody v interiéru?

Parametry - Extreme

BarvaBéžová, Černá, Šedá
DostupnostBěžně do 10 dnů
MateriálKeramika
MrazuvzdornostAno
ProtiskluznostAno
Tloušťka1 cm
Formát30 × 60 cm, 40 × 80 cm, 80 × 80 cm, 25 × 40 cm, 26 × 52 cm
PoužitíInteriérová
RektifikaceAno
PovrchMatný

 

Nevyznáte se v parametrech? Poradíme vám
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme

Prohlédněte si vybrané dlažby imitující beton

Články

5 nejnovějších realizací koupelen našich zákazníků
Jednoduchost, elegance a střídmé barvy. Tak by se stručně daly popsat aktuální koupelnové trendy.
Dokonalá hra kombinací: Jak vypadají v domě zákazníka imitace dřeva, mramoru a betonu ve velkých formátech
Lze zkombinovat různé materiály – dřevo, mramor a beton tak, aby interiér nepůsobil přeplácaně? Rozhodně ano! Správné kombinace stylu a barev dokonce vytvoří nadčasový prostor plný elegance. Inspirovat se můžete interiéry jednoho z našich zákazníků...
Dlažba a obklad v imitaci betonu přináší do interiéru mnoho barev, vzorů i povrchů
Dlažby a obklady v imitaci betonu mají mnoho tváří. Ani zdaleka to nejsou jen jakési „šedé myšky“, jak by se někdo mohl domnívat. Právě naopak. V interiéru, včetně koupelny, se může stát obklad a dlažba v designu betonu hvězdou světového formátu.
Jak co nejlépe vybrat obklady a dlažbu do interiéru?
Vybíráte obklady a dlažbu do obývacího pokoje, vstupní haly či kuchyně? Nehleďte pouze na design, ale i na další důležité vlastnosti. Provedeme vás jednotlivými kritérii výběru, která vám pomohou zvolit to nejlepší řešení.

Inspirační fotogalerie

Hledáte inspiraci pro váš interiér nebo exteriér? Podívejte se na fotografie ze skutečných realizací koupelen, teras, dlažeb v obývacích pokojích či obkladů za kuchyňskými linkami a dalších.

Inspirovat se