Velkoformátový obklad a dlažba Arcides
Velkoformátový obklad a dlažba v jednoduché imitaci betonové stěrky a rozměru 80×80 cm, který dodá koupelně či obýváku nadčasovost a eleganci. S tímto velkoplošným obkladem a dlažbou lze vytvořit interiér v jakémkoliv stylu.
Jaký je velkoformátový obklad a dlažba Arcides?
- Tloušťka 1 cm
- Formát: 80×80 cm
- Barvy: bone, smoke
- Rektifikované – umožňují pokládku s minimální spárou 1 až 2 mm
- Vhodné pro podlahové topení
Velkoformátový obklad a dlažbu je možné kombinovat s jakýmikoliv doplňky
Velkou výhodou tohoto velkoformátového obkladu a dlažby v imitaci betonové stěrky je to, že s jejich pomocí lze vytvořit prakticky jakýkoliv interiér – moderní, až minimalistický, ale také v retro nebo rustikálním stylu. Velkoplošný obklad a dlažbu ve dvou přírodních barvách je totiž díky jeho nenápadnému a nadčasovému designu možné kombinovat s jakýmikoliv doplňky a nábytkem, ale také jinými obklady a dlažbami. Každý si tak může vytvořit interiér, který je jeho srdci nejbližší.
Velkoformátový obklad přinese do interiéru méně spár a bude se snadno čistit
Velkoformátový obklad a dlažba jsou rektifikovány, což znamená, že je lze pokládat jen s minimální spárou. A méně spár přináší do koupelny a dalších místností interiéru i méně míst, ve kterých by se mohly usazovat bakterie a nečistoty. Velkoformátový obklad a dlažba zároveň díky svému rozměru každou místnost optický zvětší a vytvoří z ní jeden harmonický, souvislý celek. Je tak ideální i do menších místností, například koupelen, kterým dodá „pár centimetrů navíc.“
Nevíte si rady? Poradíme
Rádi vám pomůžeme vybrat dlažbu, která nejlépe poslouží vašim účelům. S ohledem na potřebné technické vlastnosti, design i cenový limit. Samozřejmě poradíme i s výpočtem množství materiálu.
Volejte +420 777 746 852 nebo pište na: online@mbkeramika.cz