Dlažba v dekoru kamene Civitas

Je to krása, která přetrvá mnoho let. Tak lze jednou větou charakterizovat dlažbu v imitaci kamene Civitas. Design této dlažby je velmi univerzální a je tak ideální pro různé styly bydlení, jako třeba moderní, rustikální či toskánský. Mírně texturovaný povrch dlaždic je vhodný pro použití uvnitř i venku. Dlažba se dá využít i jako obklady stěn, bude nerozeznatelná od pravého kamenného obkladu.

Litujeme, ale Dlažba v dekoru kamene Civitas se již nevyrábí. Rádi pro vás nalezneme alternativu.
Dlažba v dekoru kamene Civitas Dorato u bazénu béžová
Nedostupné
Chcete vidět podobné produkty?
Zeptat se Poptat alternativu

Produkty této série

Civitas Cenere, Formát: 15 × 15 cm, Formát: 15 × 30 cm, Formát: 30 × 30 cm, Formát: 30 × 60 cm, Dostupnost: Běžně od 10 dnů
Civitas Cenere
15 × 15 cm, 15 × 30 cm, 30 × 30 cm, 30 × 60 cm
nedostupné
Civitas Dorato, Formát: 15 × 15 cm, Formát: 15 × 30 cm, Formát: 30 × 30 cm, Formát: 30 × 60 cm, Dostupnost: Běžně od 10 dnů
Civitas Dorato
15 × 15 cm, 15 × 30 cm, 30 × 30 cm, 30 × 60 cm
nedostupné
Civitas Neve, Formát: 15 × 15 cm, Formát: 15 × 30 cm, Formát: 30 × 30 cm, Formát: 30 × 60 cm, Dostupnost: Běžně od 10 dnů
Civitas Neve
15 × 15 cm, 15 × 30 cm, 30 × 30 cm, 30 × 60 cm
nedostupné
civitas Pietra, Formát: 15 × 15 cm, Formát: 15 × 30 cm, Formát: 30 × 30 cm, Formát: 30 × 60 cm, Dostupnost: Běžně od 10 dnů
civitas Pietra
15 × 15 cm, 15 × 30 cm, 30 × 30 cm, 30 × 60 cm
nedostupné

Dlažba imitující kámen Civitas je dostupná ve 4 barvách

>

Dlažba imitující kámen s názvem Civitas je svým povrchem a strukturou naprosto nerozeznatelná od pravé kamenné podlahy. Dlažba je dostupná ve 4 barvách, v studených i teplých tónech. Jaké barvy mohou být pro váš styl interiéru vhodné? Tady jsou tipy: Preferujete moderní a elegantní interiér? Výborným řešením bude šedá barva dlaždic. Líbí se vám spíše rustikální interiér, či bydlení v toskánském stylu? Nejlepší volbou bude červenohnědá barva dlaždic.

Dlažba v imitaci kamene Civitas v interiéru | Dlažba imitující kámen Civitas je dostupná ve 4 barvách
Dlažba v imitaci kamene Civitas v interiéru

Dlažba se dá pořídit ve 4 formátech, součástí série je i mozaika, sokl a schodovky

>

Dlažba Civitas má různé, zejména menší rozměry – 30×60 cm, 30×30 cm, 15×30 cm a 15×15 cm. Zejména menší formáty dodají interiéru středomořský nádech. K dlažbě se dá pořídit také mozaika, která může být součástí některého formátu dlažby, nebo se dá položit samostatně. Jak by se vám líbila mozaika imitující kámen na podlahze koupelny nebo na terase? Takové řešení může vypadat zajímavě a netradičně. K této dlažbě imitující kámen jsou k dispozici také sokl a schodovky, které jsou vyrobeny ve stejném designu a ze stejného materiálu jako dlažba.

Dlažba v interiéru imitující kámen Civitas | Dlažba se dá pořídit ve 4 formátech, součástí série je i mozaika, sokl a schodovky
Dlažba v interiéru imitující kámen Civitas

Jaké vlastnosti musí mít v interiéru a exteriéru dlažba imitující kámen? A kde všude se dají dlaždice využít?

>

Dlažba je vhodná i pro některé části exteriéru, dá se využít například na krytou terasu. Dlaždice do exteriéru musejí být vždy mrazuvzdorné. Spoustu inspirace získáte v článku Mrazuvzdorná slinutá dlažba. Kde všude lze využít dlažby a obklady imitující kámen? Možností je opravdu mnoho… Více se dočtete v článku Jak využít obklad a dlažbu v imitaci kamene v interiéru.

Venkovní dlažba v dekoru kamene Civitas | Jaké vlastnosti musí mít v interiéru a exteriéru dlažba imitující kámen? A kde všude se dají dlaždice využít?
Venkovní dlažba v dekoru kamene Civitas

Parametry - Civitas

BarvaŠedá, Béžová, Krémová, Hnědá
MateriálKeramika
PoužitíVenkovní, Interiérová
MrazuvzdornostAno
ProtiskluznostAno
TvarObdélník, Čtverec
Tloušťka1 cm
PovrchMatný
RektifikaceNe
DostupnostBěžně od 10 dnů
Formát15 × 15 cm, 15 × 30 cm, 30 × 30 cm, 30 × 60 cm

 

Nevyznáte se v parametrech? Poradíme vám
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme

Prohlédněte si vybrané dlažby imitující kámen

Články

V celém domě vyniká krása kamene, dřeva a mramoru na velkoformátových obkladech a dlažbách
Proč zákazník do celého domu zvolil obklady a dlažby v imitaci kamene, mramoru a dřeva ve velkých formátech? Proč upřednostnil keramické imitace před pravými materiály? Jak se mu s námi spolupracovalo? Vše se dozvíte v tomto článku.
Dominantou koupelny zákazníka je imitace kamene. Proč do menší koupelny zvolil velký formát obkladu?
Nadčasovou a elegantní koupelnu, které vévodí obklad a dlažba v imitaci kamene, má doma jeden z našich zákazníků. Proč do koupelny nedal pravý kámen, ale jeho keramickou imitaci? A z jakého důvodu zvolil velký formát obkladu a dlažby? To se dozvíte v článku.
Obklad a dlažbu v imitaci kamene lze využít všude v interiéru. Mohou mít řadu designů a snadno se udržují
Obklady a dlažby v imitaci kamene z keramiky se v dnešních interiérech, včetně koupelen, těší obrovské popularitě. Vděčí za to svému pokrokovému designu, dlaždice imitující kámen prakticky nejde rozeznat od pravého kamene.
Jak co nejlépe vybrat obklady a dlažbu do interiéru?
Vybíráte obklady a dlažbu do obývacího pokoje, vstupní haly či kuchyně? Nehleďte pouze na design, ale i na další důležité vlastnosti. Provedeme vás jednotlivými kritérii výběru, která vám pomohou zvolit to nejlepší řešení.

Inspirační fotogalerie

Hledáte inspiraci pro váš interiér nebo exteriér? Podívejte se na fotografie ze skutečných realizací koupelen, teras, dlažeb v obývacích pokojích či obkladů za kuchyňskými linkami a dalších.

Inspirovat se