Dlažba v imitaci dřeva Tayga

Hledáte krásnou a levnou dlažbu imitující dřevo, která bude skvělou kopií pravého dřeva? Dlažba v imitaci dřeva Tayga v rozměru 15 × 90 cm může být pro vás ideální volbou.

Dlažba v dekoru dřeva na podlaze Tayga v obývacím pokoji hnědá barva
Dostupnost: Obvykle skladem

Vyzkoušejte vizualizaci přímo ve vaší místnosti. Výsledek do 30 minut!

  • Vyfoťte vaše prostory a pošlete nám je
  • Připravíme pro vás rychlý návrh, jak bude dlažba vypadat
  • Nebo si zobrazte konkrétní sérii v místnosti i sami
  • Vizualizujeme: po - pá 7:30 - 21:30, ne 16:00 - 21:30
  • Vše zdarma

Dlažba imitující dřevo dodá pocit tepla koupelně, kuchyni či obývacímu pokoji

>

Dlažba v dekoru dřeva Tagya s povrchem mat vypadá jako pravá dřevěná podlaha ve všech ohledech. Má krásnou hnědou barvu a precizně vykreslenou strukturu dřeva, vašemu domovu dodá pocit tepla. Dlažba má rozměr 15 × 90 cm a svým tvarem tak dokonale připomíná pravá dřevěná prkna. Útulnou atmosféru navodí v koupelně, v kuchyni či v obývacím pokoji. Nyní máme pro vás tuto dlažbu za novou akční cenu!

Dlažba Tayga imitující dřevěnou podlahu | Dlažba imitující dřevo dodá pocit tepla koupelně, kuchyni či obývacímu pokoji
Dlažba Tayga imitující dřevěnou podlahu

Proč je dlažba vhodná pro podlahové vytápění? A jaké jsou její skvělé vlastnosti?

>

Víte, že keramická dlažba má lepší tepelnou vodivost než pravá dřeva a je tak vynikajícím řešením pro podlahové vytápění? Spoustu informací se dozvíte v článku Dřevěná podlaha versus dlažba v designu dřeva: Která bude lepší?  Dlažba – keramická imitace je odolná vůči vlhkosti nejen v koupelně, nesesychá a snadno se udržuje. Jaké jsou její další pozitiva? To se dočtete v článku Snadná údržba i krásné designy. Poznejte skvělé vlastnosti dlažeb v imitaci dřeva.

Dlažba v dekoru pravých dřevěných prken | Proč je dlažba vhodná pro podlahové vytápění? A jaké jsou její skvělé vlastnosti?
Dlažba v dekoru pravých dřevěných prken

Dlažba se dá použít i jako obklad na stěnu. Inspirujte se interiérem našeho zákazníka

>

Keramická dlažba v dekoru dřeva bude vypadat skvěle i jako obklad na stěnu do koupelny, kuchyně či obývacího pokoje. Jako pravý dřevěný obklad bude působit za krbem nebo za kuchyňskou linkou. Jak krásný může být interiér, jehož dominantou je dlažba imitující dřevo, která vypadá jako pravá dřevěná podlaha? V článku Dlažby v designu dřeva jim doma navozují venkovskou atmosféru se můžete inspirovat příběhem našeho zákazníka a jeho procesem výběru.

Hnědá dlažba v přírodním designu dřeva na podlaze v interiéru | Dlažba se dá použít i jako obklad na stěnu. Inspirujte se interiérem našeho zákazníka
Hnědá dlažba v přírodním designu dřeva na podlaze v interiéru

Parametry - Tayga

BarvaHnědá
VzhledDřevo
Formát15 × 90 cm
MateriálKeramika
PoužitíInteriérová
RektifikaceNe
MrazuvzdornostNe
ProtiskluznostNe
TvarObdélník
Tloušťka1 cm
PovrchMatný

 

Nevyznáte se v parametrech? Poradíme vám
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme

Prohlédněte si vybrané dlažby v imitaci dřeva

Články

Dlažba v imitaci dřeva vyhovuje i domácím mazlíčkům
Láska ke starým časům a k venkovu dýchá z novostavby rodinného domu naší zákaznice. Interiér má francouzský šarm i anglickou noblesu. Společným prvkem celého domu je dlažba v imitaci dřeva, která mu dodává útulný a hřejivý nádech. Je položena v celém interiéru, včetně koupelen i na terasách.
Dlažby v designu dřeva: Jak jejich různé tvary a délky co nejlépe položit?
Jedinečnost dlažeb imitujících dřevo spočívá mimo jiné v tom, že mohou mít mnoho formátů – čtvercový, stromečkový, či formát imitující dlouhá dřevěná prkna. Právě tvarová, a také rozměrová různorodost umožňuje nepřeberné množství kombinací a typů pokládek...
Dlažby v designu dřeva jim doma navozují venkovskou atmosféru
Dlažby ve vzhledu dřeva jsou součástí koupelny i zbytku interiéru v domě Lukáše Pavelky z Brněnska. Jak sám říká, na výběru podlahových krytin si dala jeho partnerka Pavla zvláště záležet...
Dlažba v designu dřeva vzbuzuje u hostů penzionu údiv
Dlažby ve vzhledu dřeva poutají pozornost návštěvníků Penzionu Kůlna v Moravském krasu. „To opravdu není pravé dřevo?“ žasnou kolikrát při pohledu na keramické „dřevěné“ dlažby, které majitelé zvolili pro koupelny a přízemí. Proč je upřednostnili před dřevěnými podlahami?

Inspirační fotogalerie

Hledáte inspiraci pro váš interiér nebo exteriér? Podívejte se na fotografie ze skutečných realizací koupelen, teras, dlažeb v obývacích pokojích či obkladů za kuchyňskými linkami a dalších.

Inspirovat se