M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Zlate obklady a dlažby do koupelny

Barvy v interiéru, koupelnu nevyjímaje, mají obrovský vliv na naši náladu a celkové rozpoložení. Líbí se vám zlatá barva koupelnových obkladů a dlažeb? Jakou vytvoří v koupelně atmosféru?

Série obkladů a dlažeb do koupelen

Zobrazit všechny koupelnové série (2)

Se zlatou barvou je možné vytvořit koupelnu jako pro krále

O zlaté barvě se říká, že je barvou králů. Pokud tedy zvolíte koupelnové obklady ve zlaté barvě, budete se v koupelně cítit přímo královsky! Zlatá barva bude známkou luxusu a elegance. Ovšem to platí za předpokladu, že to s ní v koupelně nepřeženete. Tedy, když bude jen na některých obkladačkách do koupelny, protože je velmi výrazná. Cílem je, aby působila v koupelně luxusně, a nikoliv všedně či dokonce přehnaně. Zlatá barva se hodí pro jakýkoliv styl koupelny – od rustikálního až po minimalistický.Zlaté obklady do koupelny je nejlepší kombinovat s jinými barvami nebo koupelnovým vybavením ve zlaté barvě

Jak udělat z koupelnových obkladů ve zlaté barvě opravdu poutavý prvek? Tak, že je budete kombinovat s dalšími barvami. Například v kombinaci s bílou bude zlatá působit nejen luxusně, ale také elegantně a čistě. V kombinaci s černou nebo tmavomodrou barvou kachliček do koupelny bude koupelna královsky honosná a stylová. A pokud se zlaté koupelnové obklady zkombinují třeba s vodovodní baterií ve zlaté barvě, vanou či sanitární keramikou, bude výsledný efekt naprosto dokonalý. Kontaktujte nás a rádi vám poradíme, jak zlatou barvu co nejlépe zakomponovat do vaší koupelny.

ico small menu
    Umíme to bez prodejny