M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Obklad a dlažba do koupelny Le Cave

Dlažba do koupelny v imitaci betonu, která v kombinaci s kachličkami vytvoří v koupelně zcela neobyčejnou atmosféru. Dlaždice mají jemně zvlněný povrchy a působí tak, jakoby je vyšisovalo slunce. Vaše koupelna bude mít zaručeně originální design!

Dlažba imitace betonu Le cave černá barva v obývacím pokoji
Jsme kdykoli k dispozici!Rádi Vám poradíme
Jsme kdykoli k dispozici!
+420 777 746 852
online@mbkeramika.cz

Produkty této série

Black
Běžně do 2 týdnů
Black
Dove
Běžně do 2 týdnů
Dove
Ivory
Běžně do 2 týdnů
Ivory
Silver
Běžně do 2 týdnů
Silver
Rádi Vám připravíme cenovou kalkulaci na míru.
Zeptat se na dlažbu
X

Máte otázku?
Nebo chcete objednat?

Poradíme s výběrem, výpočtem množství, navrhneme Vám další řešení nebo připravíme nezávaznou cenovou nabídku...

Nechce se vám psát? Vaše přání rádi vyřešíme na čísle 777 746 852.

Jaká je dlažba imitující beton Le Cave?

  • Tloušťka: 1 cm
  • Barvy: black, silver, ivory, dove
  • Formáty: 20×20, 30×30, 30×60 a 60×60 cm
  • Rektifikovaná i nerektifikovaná varianta u některých formátů
  • K dispozici mozaika 
  • K dispozici sokl i schodovka
  • Vhodná pro podlahové vytápění
  • Vysoká barevná tonalita – každá barva zahrnuje dlaždice řady různých vzorů, jež podporují autentičnost imitace originálního povrchu

Dlažba do koupelny má vysokou tonalitu, díky čemu věrně připomíná originální cementové dlaždice

Přesto, že tyto dlaždice do koupelny mají jen tlumené, zejména zemité barvy, díky svému zajímavému povrchu mohou v koupelně doslova překypovat originalitou. Dlažba do koupelny se hodí pro každý styl – jak moderní, tak rustikální nebo vintage. Dlaždice do koupelny mají vysokou tonalitu, což znamená, že dvě zcela stejné kusy vedle sebe v koupelně prakticky nenajdete. Cílem je navodit v koupelně dojem, že kráčíte po originální dlažbě v imitaci betonu, která se kdysi běžně používala v různých evropských budovách. Pokud máte zájem, pomůžeme vám pro tento neotřelý styl betonu v našem katalogu najít i odpovídající koupelnový nábytek, sanitární keramiku nebo vanu či sprchový kout.

Dlaždice do koupelny lze pokládat jen s minimální spárou, což přispěje k jednotnému dojmu z koupelny

Kachličky do koupelny je možné oživit hezkou mozaikou a celkovou atmosféru koupelny podtrhnou také koupelnové doplňky – dávkovače na mýdlo, koupelnová předložka, koupelnový nábytek nebo různé dekorace. Dlažba do koupelny může být také rektifikovaná, což znamená, že ji lze pokládat jen s minimální spárou. A méně spár přispěje i k větší čistotě koupelny, protože v ní bude méně míst, ve kterých by se mohly usazovat nečistoty a prach. Díky rektifikované variantě dlaždic do koupelny bude koupelna zároveň působit opticky sjednoceným dojmem. Aby byla vaše koupelna sladěná do nejmenšího detailu, můžete nejen k obkladům a dlažbám Le Cave zvolit série koupelnového vybavení, které nabízejí v jednotném designu vše od vodovodních baterií až po WC či umyvadlo. Které to jsou, vám rádi sdělíme v našem online poradenském centru.

Nevíte si rady? Poradíme

Rádi vám pomůžeme vybrat dlažbu, která nejlépe poslouží vašim účelům. S ohledem na potřebné technické vlastnosti, design i cenový limit. Samozřejmě poradíme i s výpočtem množství materiálu.

Volejte +420 777 746 852 nebo pište na: online@mbkeramika.cz

Série obkladů a dlažeb do koupelen