Venkovní dlažba Marsala

Venkovní dlažba Marsala imitující dřevo vypadá jako pravá dřevěná podlaha, na které se již podepsal zub času. Terase tak dodá dokonalý vintage vzhled. Dlažba má rozměr 30×120,5 cm a dostupná je ve 2 barvách – šedé a hnědé.

Venkovní dlažba Marsala imitace dřeva na terase
Na dotaz

Vyzkoušejte vizualizaci přímo ve vaší místnosti. Výsledek do 30 minut!

  • Vyfoťte vaše prostory a pošlete nám je
  • Připravíme pro vás rychlý návrh, jak bude dlažba vypadat
  • Nebo si zobrazte konkrétní sérii v místnosti i sami
  • Vizualizujeme: po - pá 7:30 - 21:30, ne 16:00 - 21:30
  • Vše zdarma

Produkty této série

Gray, Formát: 30 × 120 cm, Dostupnost: Běžně do 3 týdnů
Gray
30 × 120 cm
Běžně do 3 týdnů
Umber, Formát: 30 × 120 cm, Dostupnost: Běžně do 3 týdnů
Umber
30 × 120 cm
Běžně do 3 týdnů

Každá dlaždice vypadá jako letité dřevo se stopami opotřebení

>

2cm dlažba Marsala má povrch v matu a vyniká svou texturou ve vintage stylu. Na povrchu dlažby jsou jemné reliéfy, které imitují žíly opotřebovaného dřeva. Každá dlaždice vypadá autenticky, přesně tak, jako staré, letité dřevo.

Výrobci usilovali o to, aby takřka každá zahradní dlaždice vypadala po pokládce v prostoru terasy či zahrady jinak. Tím je zaručena dokonalá podobnost s pravým dřevem, protože ani v přírodě nenajdeme dva naprosto stejné kusy dřeva. Exteriérová dlažba Marsala tedy nadchne zejména příznivce krásy poctivých přírodních materiálů, kteří preferují například vintage či industriální styl terasy.

Venkovní dlažba Marsala na terase | Každá dlaždice vypadá jako letité dřevo se stopami opotřebení
Venkovní dlažba Marsala na terase

Venkovní 2cm dlažba se pokládá bez použití lepidla na terče, do trávy nebo do štěrku

>

Venkovní dlažba imitující dřevo může být v mnoha případech do exteriéru lepším řešením než pravá dřevěná podlaha. Z keramických dlaždic se totiž nikdy nebudou uvolňovat třísky. A i po letech bude mít keramická imitace dřeva pořád krásné barvy, které nevyblednou ani vlivem mrazu či slunce. Exteriérová dlažba z keramiky tak vydrží takřka „věčnost.“

2cm dlažba na terasu se pokládá bez použití lepidla na terče, do trávy nebo do štěrku. Jaký typ pokládky bude vhodný pro vaši terasu? To vám možná napoví článek Typy pokládky dlažby na zahradu.  

2cm dlažba Marsala imitující dřevo | Venkovní 2cm dlažba se pokládá bez použití lepidla na terče, do trávy nebo do štěrku
2cm dlažba Marsala imitující dřevo

Jak vypadají keramické imitace dřeva na terasách?

>

Našim zákazníkům pomáháme s výběrem dlažby na terasu, zahradu či k bazénu také online. A spousta z nich vybírá právě venkovní dlažby imitující dřevo. Jak výběr terasové dlažby na dálku probíhá? Na to vám odpoví náš zákazník v článku Terasa v dřevěném designu: Zákazník vsadil na nákup online.

Proč je do exteriéru vhodné použít právě 2cm keramickou dlažbu? To se dočtete v článku Toužíte po krásné terase? 3 tipy vám odhalí, jak na to.

Krásné fotografie teras najdete ve fotogaleriích Terasy inspirace. Terasa může mít design přesně dle vašich představ – k dostání jsou různé keramické imitace. Populární jsou nejen dlaždice v imitaci dřeva, ale také kamene, betonu, kovu, mramoru nebo dlažby s různými vzory.

Parametry - Marsala

BarvaŠedá, Hnědá
VzhledDřevo
DostupnostBěžně do 3 týdnů
Formát30 × 120 cm
MateriálKeramika
PoužitíVenkovní, Interiérová
MrazuvzdornostAno
ProtiskluznostAno
TvarObdélník
Tloušťka2 cm, 1 cm
PovrchStrukturovaný, Matný

 

Nevyznáte se v parametrech? Poradíme vám
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme

Prohlédněte si vybrané venkovní dlažby a terasy

E-Book - terasy - 2cm dlažby zdarma
E-BOOK ZDARMA

Tipy pro výběr dlažby na terasu

Po 20 letech v oboru jsme pro vás prošlapali cestičku a víme, na co si dát pozor při výběru venkovní dlažby. Načerpejte pracně budované know-how zcela zdarma. Příručka obsahuje:

  • Jakou tloušťku dlažby zvolit?
  • Jak se vyhnout poškození dlažby mrazem?
  • Příklady cen venkovních dlažeb
  • Fotografie z realizací zákazníků
  • ...a mnoho dalšího

Na vše odpovíme v e-booku nebo nám napište do online chatu!

Články

„Nejlepší dlažba do exteriéru je 2cm dlažba na terče, z níž lze vyrobit i venkovní nábytek,“ říká Giorgio Stefani z keramičky Mirage
Keramické dlažby o tloušťce 2 cm budou mít velkou budoucnost. Mají řadu krásných, zejména přírodních designů, a uplatnění najdou kdekoliv v exteriéru. Při použití k bazénu se dají k těmto venkovním dlažbám pořídit speciální lemy a tvarovky...
Dlažba na terasu: Jaké jsou příklady cen? A na kolik peněz vyjde pokládka?
Zajímají vás ceny venkovních dlažeb? Na venkovní terasu nebo kolem bazénu máte na výběr ze dvou možností dlažeb - 1 cm venkovní dlažbu, jejíž cena je levnější, ale pokládka je dražší. A 2 cm venkovní dlažbu, u které je to přesně naopak: Její cena je vyšší, ale pokládka je levnější. V následujících řádcích vám představíme několik venkovních dlažeb s konkrétními cenami...
Seznamte se s chytrým řešením pro venkovní dlažbu na terasu
Nesporné výhody dlažby na terasu o tloušťce 2 cm si zkrátka zamilujete. Tato venkovní dlažba je díky svým vynikajícím technickým vlastnostem velice odolná. A unikátní systém pokládky bez lepidla zaručí, že vám nikdy neodprýskne. 2cm venkovní dlažba má navíc mnoho designů...
Dlažbu na terasu pořídil kvůli dětem i praktičnosti
Rozhovor s naším zákazníkem, který má novou terasu z jedné z našich dlažby. Pečlivě si zjišťoval informace i o jiných venkovních podlahách. Proč kvůli dětem odmítl dřevo i dřevoplast?