Venkovní dlažba Nordic cold 2cm

Venkovní 2cm dlažba Nordic Cold s geometrickými vzory se stane přitažlivým prvkem terasy, balkonu či zahrady. Exteriérová dlažba má rozměr 80x80 cm a její modro-šedé barvy dodají exteriéru moderní nádech.

Venkovní dlažba Nordic cold 2cm - Foto 1
Dostupnost: Běžně od 10 dnů

2cm venkovní dlažba se dá pokládat do trávy, do štěrku nebo na terče

>

2cm dlažba na terasu se pokládá bez použití lepidla na terče, do trávy nebo do štěrku. Jaký typ pokládky bude ideální na vaši terasu, balkon či zahradu? Odpověď možná najdete v článku Typy pokládky dlažby na zahradu.

K nejoblíbenějším formám pokládky zahradní dlažby patří pokládka na terče, která má spoustu výhod. Pod dlažbou je možné vést například potrubí či kabely od zahradního osvětlení. V případě nutnosti oprav či výměny lze pak venkovní keramické dlaždice jednoduše nadzvednout a pak vrátit znovu na místo. Více užitečných informací o dalších výhodách najdete v článku Výhody pokládky na terče.

Detail keramické dlažby s geometrickým vzorem Nordic cold | 2cm venkovní dlažba se dá pokládat do trávy, do štěrku nebo na terče
Detail keramické dlažby s geometrickým vzorem Nordic cold

2cm dlažba na terče je vhodná i do patra a nakoupit ji můžete také online. Inspirujte se články.

>

2cm keramická dlažba na terče je vhodná i na terasy a balkony v patře. Proč? To se dočtete v článku 2cm keramická dlažba – nejlepší řešení pro terasy v patře a balkony.

Dlažbu na terasu, k bazénu či zahradu si u nás můžete vybrat také online z pohodlí vašeho domova! Jak výběr venkovních dlaždic na dálku probíhá? V článku Okouzlující modrou terasu pořídila zákaznice online se můžete inspirovat procesem výběru naší zákaznice.

Krásné fotografie teras, které zdobí keramické zahradní dlaždice, najdete na Terasy inspirace.

Terasa s originální dlažbou v modré a šedé barvě Nordic cold | 2cm dlažba na terče je vhodná i do patra a nakoupit ji můžete také online. Inspirujte se články.
Terasa s originální dlažbou v modré a šedé barvě Nordic cold

Parametry - Nordic cold 2cm

BarvaŠedá
VzhledDekorovaná
DostupnostBěžně od 10 dnů
Formát80 × 80 cm
MateriálKeramika
PoužitíVenkovní
MrazuvzdornostAno
ProtiskluznostAno
TvarČtverec
Tloušťka2 cm
PovrchStrukturovaný
Pokládkastřídání, mřížka
Použitelnostpodlaha

 

Nevyznáte se v parametrech? Poradíme vám
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme

Prohlédněte si vybrané venkovní dlažby a terasy

E-Book - terasy - 2cm dlažby zdarma
E-BOOK ZDARMA

Tipy pro výběr dlažby na terasu

Po 20 letech v oboru jsme pro vás prošlapali cestičku a víme, na co si dát pozor při výběru venkovní dlažby. Načerpejte pracně budované know-how zcela zdarma. Příručka obsahuje:

  • Jakou tloušťku dlažby zvolit?
  • Jak se vyhnout poškození dlažby mrazem?
  • Příklady cen venkovních dlažeb
  • Fotografie z realizací zákazníků
  • ...a mnoho dalšího

Na vše odpovíme v e-booku nebo nám napište do online chatu!

Články

„Nejlepší dlažba do exteriéru je 2cm dlažba na terče, z níž lze vyrobit i venkovní nábytek,“ říká Giorgio Stefani z keramičky Mirage
Keramické dlažby o tloušťce 2 cm budou mít velkou budoucnost. Mají řadu krásných, zejména přírodních designů, a uplatnění najdou kdekoliv v exteriéru. Při použití k bazénu se dají k těmto venkovním dlažbám pořídit speciální lemy a tvarovky...
Dlažba na terasu: Jaké jsou příklady cen? A na kolik peněz vyjde pokládka v roce 2019?
Zajímají vás ceny venkovních dlažeb? Na venkovní terasu nebo kolem bazénu máte na výběr ze dvou možností dlažeb - 1 cm venkovní dlažbu, jejíž cena je levnější, ale pokládka je dražší. A 2 cm venkovní dlažbu, u které je to přesně naopak: Její cena je vyšší, ale pokládka je levnější. V následujících řádcích vám představíme několik venkovních dlažeb s konkrétními cenami...
Seznamte se s chytrým řešením pro venkovní dlažbu na terasu
Nesporné výhody dlažby na terasu o tloušťce 2 cm si zkrátka zamilujete. Tato venkovní dlažba je díky svým vynikajícím technickým vlastnostem velice odolná. A unikátní systém pokládky bez lepidla zaručí, že vám nikdy neodprýskne. 2cm venkovní dlažba má navíc mnoho designů...
Dlažbu na terasu pořídil kvůli dětem i praktičnosti
Rozhovor s naším zákazníkem, který má novou terasu z jedné z našich dlažby. Pečlivě si zjišťoval informace i o jiných venkovních podlahách. Proč kvůli dětem odmítl dřevo i dřevoplast?

Inspirační fotogalerie

Hledáte inspiraci pro váš interiér nebo exteriér? Podívejte se na fotografie ze skutečných realizací koupelen, teras, dlažeb v obývacích pokojích či obkladů za kuchyňskými linkami a dalších.

Inspirovat se