M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Obklady a dlažby

Naše obklady a dlažby vytváří z koupelny skutečně příjemné místo pro odpočinek a relaxaci. Nabízíme obkladové fasádní pásky, kachličky, luxfery i mozaiky v různých velikostech, v různých barvách a od různých značek, v případě zájmu vám zpracujeme také 3D grafickou vizualizaci.

Pokud hledáte inspiraci, vyberte si z jednotlivých sekcí, co vás nejvíce zajímá – koupelny, dlažby imitující dřevo, velkoformátové dlažby, dlažby na terasu nebo nejprodávanější produkty M.B.Keramiky

Poctivé obklady a dlažby do koupelny

Poctivé obklady a dlažby do koupelny – to jsou 2 a více odstínů obkladu, doplněné o ozdobné pásky, listella a dekorované obklady. Dlažba je navrhnuta ve stejném tónu, aby vše dokonale ladilo. Toužíte po posledních trendech – imitaci přírodních materiálů? Přijďte k nám. Nabízíme dokonalé imitace dřeva, kovu nebo kůže. Tolik oblíbené květinové vzory jsou opravdu věrohodné, vaše koupelna doslova vykvete. Vybírat můžete také z velkoformátových obkladů a dlažeb do koupelen. Rozměry 90×90 cm a 60×120 cm oceníte i v malé koupelně – opticky ji zvětšíte!

Zobrazit další informace »

Podkategorie sekce Obklady a dlažby:

Seřadit dle:
VzestupněSestupně Ceny
VzestupněSestupně Názvu
ico small menu