777 746 852Linka
Ruční sprcha, průměr 74mm, ABS/chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 2):215 Kč
sprcha, 74mm |
sprcha, 75mm | nedostupné
skladem u dodavatele (>100 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromVýška: 241 mmHloubka: 39 mmHmotnost: 0.2 kg/ksMateriál: Plast Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
nedostupné
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 74 mm |
| Výška | 241 mm |
| Hloubka | 39 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce, AntiCalc |
| Průtok (3 bar): Ruční sprcha | 16.400 l/min |
| Hmotnost / ks | 0.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913881459 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
Držák sprchy kulatý, pevný, chrom
3 x 4,4MosazkruhovéSaphochrom

AKCE -8 %
Držák sprchy, otočný, ABS/chrom
6,2 x 7PlastkruhovéAqualinechrom



























































































































































































































































































