M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Designová dlažba Rust

Designová dlažba Rust potěší milovníky moderního designu a netradičních interiérových řešení. Tato keramická imitace kovu je vyrobena nejmodernějšími digitálními technologiemi a dle nejnovějších trendů. Dostupná je ve 3 barvách. Dlažba se dá pořídit jak v menším formátu 30×60, tak ve velkých rozměrech, které interiér sjednotí, opticky zvětší a dodají mu jiskru.

Interiérová dlažba imitace kovu v kuchyni Rust white bílá
Jsme kdykoli k dispozici!Rádi Vám poradíme
Jsme kdykoli k dispozici!
+420 777 746 852
online@mbkeramika.cz

Produkty této série

Green
60 × 60 cm
Běžně do 3 týdnů
Green
Titanium
100 × 100 cm
Běžně do 3 týdnů
Titanium
White
50 × 100 cm
Běžně do 3 týdnů
White
Rádi Vám připravíme cenovou kalkulaci na míru.
Zeptat se na dlažbu
X

Máte otázku?
Nebo chcete objednat?

Poradíme s výběrem, výpočtem množství, navrhneme Vám další řešení nebo připravíme nezávaznou cenovou nabídku...

Nechce se vám psát? Vaše přání rádi vyřešíme na čísle 777 746 852.

Jaká je designová dlažba Rust?

  • Tloušťka: 1 cm
  • Povrchy: naturale, lappato
  • Formáty s povrchem naturale: 30×60, 60×60, 50×100, 100×100 cm
  • Formáty s povrchem lappato: 100×100 cm
  • K dispozici mozaika, hexagony
  • Vhodná pro podlahové vytápění
  • Kovový vzhled

Design interiéru může oživit kombinace dvou barev mozaika či dlaždice ve tvaru hexagonů

Moderní dlažba imitující kov s názvem Rust bude v interiéru za hvězdu. Atraktivní nádech dodá obývacímu pokoji, kuchyni, ložnici či koupelně. Dlažba imitující kov nevyjde z módy ani po letech, protože kov je tradiční materiál podobně jako mramor, kámen či beton. Tato keramická dlažba je dostupná ve 3 barvách. Dlaždice se dají využít i jako obklad na stěnu, například do koupelny.

Velmi atraktivně bude interiér vypadat, když se v něm zkombinují 2 barvy dlažby v imitaci kovu, jako například tmavá barva na podlahu a světlá na stěnu jako obklad. Zákazníkům, kteří z nějakého důvodu preferují jen jednu barvu do celého prostoru, zase může místnost oživit mozaika a keramické dekorace ve tvaru hexagonů, jejichž atraktivní design vynikne na podlaze i na stěně.

Dlažba Rust má také lapovaný povrch s efektním střídáním lesku a matu

K výběru jsou dva povrchy dlažby Rust – matný zvaný naturale a přeleštěný neboli lapovaný povrch s efektním střídáním lesku a matu. Lapovaný povrch vzniká tak, že mírně reliéfní povrch dlaždic se velmi jemně přeleští a na dlažbě pak vznikají lesklé výstupky, zatímco prohlubně zůstávají matné. Také jiné keramické imitace mohou mít lapovaný povrch, jako například imitace betonu. Jak může lapovaná dlažba vypadat v interiéru? Inspiraci vám poskytne článek Interiér v nadčasovém stylu, v němž si můžete prohlédnout také fotografie interiéru naší zákaznice.

Čím větší rozměr dlažby, tím lépe. Kovový design dokonale vynikne

Designová dlažba Rust se vyrábí v několika rozměrech, včetně velkých formátů 50x100 cm a 100x100 cm. Zákazníkům doporučujeme zejména větší formáty dlaždic, které jsou vhodné i do menších interiérů. Protože na velkoformátové dlažbě vynikne struktura kovu o něco dokonaleji než na menším formátu. Interiér pak bude působit trendově, každý návštěvník bude ohromen. Velký formát dlaždic zároveň přinese do interiéru i méně spár. Obecně platí, že méně spár znamená méně míst, které se snadněji špiní a hůře čistí. To znamená, že interiér se bude lépe udržovat.

Jaké plusy mají velkoformátové obklady a dlažby pro interiér? To se dočtete v článku Rozměry a výhody velkoformátových obkladů a dlažeb v interiéru.

Nevíte si rady? Poradíme

Rádi vám pomůžeme vybrat dlažbu, která nejlépe poslouží vašim účelům. S ohledem na potřebné technické vlastnosti, design i cenový limit. Samozřejmě poradíme i s výpočtem množství materiálu.

Volejte +420 777 746 852 nebo pište na: online@mbkeramika.cz

Série