Dlažba v imitaci mramoru Ultra Paonazetto

Dlažba imitující mramor Ultra Paonazetto potěší zrak všech milovníků luxusu a elegance. Designéři ji vytvořili dle mramorů, které se běžně vyskytují v přírodě. Dlažba má povrch v lesku a velký formát 150×75 cm. Dá se využít i jako obklad na stěnu, jako například na recepci hotelu, za kuchyňskou linku nebo za čelo postele…

Dlažba imitace mramoru bílá s černou žilkou v koupelně
Dostupnost: Obvykle skladem

Vyzkoušejte vizualizaci přímo ve vaší místnosti. Výsledek do 30 minut!

 • Vyfoťte vaše prostory a pošlete nám je
 • Připravíme pro vás rychlý návrh, jak bude dlažba vypadat
 • Nebo si zobrazte konkrétní sérii v místnosti i sami
 • Vizualizujeme: po - pá 7:30 - 21:30, ne 16:00 - 21:30
 • Vše zdarma

Jaká je dlažba v imitaci mramoru Ultra paonazetto?

  • Tloušťka: 0,6 cm
  • Formát: 150 × 75 cm
  • Povrch: lesklý
  • Dokonalá imitace mramoru – vzhled skutečného mramoru

Dlažba imitující mramor je krásná jako její přírodní předloha

Dlažba imitující mramor s názvem Ultra Paonazetto je jednoduchá, a přitom luxusní. Na první pohled zaujme její čistý design – bílá barva dlaždic v lesku, na kterých je precizně vykreslena struktura přírodního mramoru. Dlažba je vyrobena nejmodernějšími technologiemi digitálního tisku a je tak nerozeznatelná od pravého mramoru. Ve srovnání s pravou mramorovou podlahou se snadněji udržuje – stačí ji vytírat prostředkem na keramické dlažby. Skvrny od rozlitého vína či džusu půjdou snadno odstranit.

Díky tenké tloušťce 0,6 cm se s dlaždicemi při pokládce snadno manipuluje

Dlažba má rozměr 150×75 cm a tloušťku 0,6 cm. Ultratenké velkoformátové desky mají stejné a vynikající technické vlastnosti jako dlažby o běžné tloušťce 1 cm. Díky zmenšené tloušťce se při pokládce s tenčími dlaždicemi velkých rozměrů překvapivě snadno manipuluje. Kontaktujte nás a rádi vám vysvětíme detaily. Jak se obklady a dlažby velkých rozměrů pokládají? Základní představu si můžete udělat v článku Pokládka velkoformátových obkladů.

Na velkém formátu dlaždic dokonale vynikne mramorová struktura

Proč jsou velkoformátové dlaždice vynikající volbou pro interiér? Protože struktura mramoru na nich vynikne mnohem lépe než na menších dlaždicích. Výsledkem bude luxusní, až přímo ohromující design celého interiéru. Spoustu inspirace pro váš interiér získáte v článku Rozměry a výhody velkoformátových obkladů a dlažeb. Dlažby v imitaci mramoru a v dalších designech se dnes běžně využívají i jako obklady na stěnu. Inspirujte se v článku Využití dlažby a obkladu v imitaci mramoru.

Jak úžasně může vypadat v interiéru nejen struktura mramoru, ale také dřeva a kamene? O tom vám rád popovídá náš zákazník v článku Přírodní interiér. Dozvíte se v něm mimo jiné to, proč upřednostnil keramické imitace před pravým mramorem či dřevem. Uvidíte také detailní fotografie jeho interiéru – novostavby rodinného domu.

Parametry - Ultra Paonazetto

BarvaBílá
VzhledMramor
Formát150 × 75 cm
MateriálKeramika
PoužitíInteriérová
RektifikaceAno
MrazuvzdornostNe
ProtiskluznostNe
TvarObdélník
Tloušťka< 1 cm
PovrchLesklý

 

Nevyznáte se v parametrech? Poradíme vám
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme

Prohlédněte si vybrané dlažby imitující mramor

Články

Dokonalá hra kombinací: Jak vypadají v domě zákazníka imitace dřeva, mramoru a betonu ve velkých formátech
Jde vůbec zkombinovat různé materiály – dřevo, mramor a beton tak, aby interiér nepůsobil přeplácaně? Ano, jde to. Pokud se tyto materiály správně zkombinují z hlediska stylu a barev, vznikne nadčasový prostor plný elegance. Přesně takový dům má náš zákazník...
Nákup online se vyplatil. Krásný vzhled mramoru na velkoformátových dlaždicích v koupelně si užívá celá rodina
Koupelnu snů, která vypadá jako luxusní wellness zóna, má od nás jedna z našich zákaznic. Co dodává její koupelně luxusní šmrnc? Především velkoformátový obklad a dlažba v imitaci mramoru, které si zákaznice vybrala na dálku z pohodlí svého domova přes naše online poradenské centrum.
Dlažba a obklad v imitaci mramoru mají mnoho možností využití. Každý typ mramoru dodá interiéru nádech luxusu
Dlažby a obklady v imitaci mramoru. To jsou noblesní „dámy“, které dodají každému interiéru luxus a šarm. Design mramoru se kromě podlahy často objevuje třeba za kuchyňskou linkou či čelem postele, z mramorových dlaždic se dokonce někdy vyrábí i nábytek.
Alessandro Bianchi: Díky našim inovacím vypadají keramické dlaždice jako pravý mramor nebo žula
Keramické obklady a dlažby v imitaci kamene či mramoru mají díky špičkovým digitálním technologiím tak dokonalý design, že je nelze rozeznat od pravých přírodních předloh. V našem video rozhovoru to tvrdí zástupce společnosti Mirage Alessandro Bianchi...