M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Dlažba v imitaci mramoru Ultra Paonazetto

Dlažba imitující mramor Ultra Paonazetto potěší zrak všech milovníků luxusu a elegance. Designéři ji vytvořili dle mramorů, které se běžně vyskytují v přírodě. Dlažba má povrch v lesku a velký formát 150×75 cm. Dá se využít i jako obklad na stěnu, jako například na recepci hotelu, za kuchyňskou linku nebo za čelo postele…

Dlažba imitace mramoru bílá s černou žilkou v koupelně
Jsme kdykoli k dispozici!Rádi Vám poradíme
Jsme kdykoli k dispozici!
+420 777 746 852
online@mbkeramika.cz
Rádi Vám připravíme cenovou kalkulaci na míru.
Zeptat se na dlažbu
X

Máte otázku?
Nebo chcete objednat?

Poradíme s výběrem, výpočtem množství, navrhneme Vám další řešení nebo připravíme nezávaznou cenovou nabídku...

Nechce se vám psát? Vaše přání rádi vyřešíme na čísle 777 746 852.

Jaká je dlažba v imitaci mramoru Ultra paonazetto?

    • Tloušťka: 0,6 cm
    • Formát: 150 × 75 cm
    • Povrch: lesklý
    • Dokonalá imitace mramoru – vzhled skutečného mramoru

Dlažba imitující mramor je krásná jako její přírodní předloha

Dlažba imitující mramor s názvem Ultra Paonazetto je jednoduchá, a přitom luxusní. Na první pohled zaujme její čistý design – bílá barva dlaždic v lesku, na kterých je precizně vykreslena struktura přírodního mramoru. Dlažba je vyrobena nejmodernějšími technologiemi digitálního tisku a je tak nerozeznatelná od pravého mramoru. Ve srovnání s pravou mramorovou podlahou se snadněji udržuje – stačí ji vytírat prostředkem na keramické dlažby. Skvrny od rozlitého vína či džusu půjdou snadno odstranit.

Díky tenké tloušťce 0,6 cm se s dlaždicemi při pokládce snadno manipuluje

Dlažba má rozměr 150×75 cm a tloušťku 0,6 cm. Ultratenké velkoformátové desky mají stejné a vynikající technické vlastnosti jako dlažby o běžné tloušťce 1 cm. Díky zmenšené tloušťce se při pokládce s tenčími dlaždicemi velkých rozměrů překvapivě snadno manipuluje. Kontaktujte nás a rádi vám vysvětíme detaily. Jak se obklady a dlažby velkých rozměrů pokládají? Základní představu si můžete udělat v článku Pokládka velkoformátových obkladů.

Na velkém formátu dlaždic dokonale vynikne mramorová struktura

Proč jsou velkoformátové dlaždice vynikající volbou pro interiér? Protože struktura mramoru na nich vynikne mnohem lépe než na menších dlaždicích. Výsledkem bude luxusní, až přímo ohromující design celého interiéru. Spoustu inspirace pro váš interiér získáte v článku Rozměry a výhody velkoformátových obkladů a dlažeb. Dlažby v imitaci mramoru a v dalších designech se dnes běžně využívají i jako obklady na stěnu. Inspirujte se v článku Využití dlažby a obkladu v imitaci mramoru.

Jak úžasně může vypadat v interiéru nejen struktura mramoru, ale také dřeva a kamene? O tom vám rád popovídá náš zákazník v článku Přírodní interiér. Dozvíte se v něm mimo jiné to, proč upřednostnil keramické imitace před pravým mramorem či dřevem. Uvidíte také detailní fotografie jeho interiéru – novostavby rodinného domu.

Nevíte si rady? Poradíme

Rádi vám pomůžeme vybrat dlažbu, která nejlépe poslouží vašim účelům. S ohledem na potřebné technické vlastnosti, design i cenový limit. Samozřejmě poradíme i s výpočtem množství materiálu.

Volejte +420 777 746 852 nebo pište na: online@mbkeramika.cz

Prohlédněte si vybrané dlažby imitující mramor