M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Venkovní dlažba Ardesie

Hledáte dlažbu na terasu v netradičním designu? Pak vás tyto dlaždice v imitaci kamene nejspíše chytnou za srdce. Tato dlažba je charakteristická velkou proměnlivostí odstínů v rámci jedné barvy a na terase, balkoně či u bazénu bude nepřehlédnutelným prvkem.

2cm venkovní dlažba Ardesie African stone na terase

Produkty této série

ARDESIE african stone
60 × 60 cm
Běžně do 2 týdnů
ARDESIE african stone
ARDESIE black reef
60 × 60 cm
Běžně do 2 týdnů
ARDESIE black reef
Island AD 02
60 × 60 cm
Běžně do 2 týdnů
Island AD 02
Shore AD 01
60 × 60 cm
Běžně do 2 týdnů
Shore AD 01
Vulcan AD 05
60 × 60 cm
Běžně do 2 týdnů
Vulcan AD 05
Rádi Vám připravíme cenovou kalkulaci na míru.
Zeptat se na dlažbu
X

Máte otázku?
Nebo chcete objednat?

Poradíme s výběrem, výpočtem množství, navrhneme Vám další řešení nebo připravíme nezávaznou cenovou nabídku...

Nechce se vám psát? Vaše přání rádi vyřešíme na čísle 777 746 852.

Jaká je venkovní dlažba Ardesie?

  • Tloušťka: 1 i 2 cm – ideální pro sladění terasy a interiéru
  • Barva: shore, island, african stone, black reef, vulcan
  • Formát: 60 × 60 cm
  • Rektifikovaná – hrany jsou seříznuty dokonale rovně
  • K dispozici také tvarovky 
  • Série je typická velkou proměnlivostí odstínů v rámci jedné barvy. Nejvíce viditelné je to u barvy Island a African stone

Dlažba Ardesie je díky zajímavému povrchu nepřehlédnutelná

Venkovní 2cm dlažba Ardesie má, na českém trhu velmi oblíbený, rozměr 60x60 cm. Vybírat lze z pěti odstínů, které mohou mít zbarvení do oranžova, šeda nebo černa. Největší barevnou rozmanitost má odstín African stone. Terasová dlažba v tomto odstínu vytvoří v exteriéru zajímavý efekt – bude působit tak, jakoby na jejím povrchu bylo smícháno několik barev dohromady. Tato mrazuvzdorná dlažba je vhodná na terasy, balkon či jako dlažba k bazénu a dají se k ní pořídit také speciální tvarovky ve stejném odstínu.

Proč je systém pokládky dlažby na terče tím nejlepším řešením?

Dlažbu na terasu o tloušťce 2cm je možné položit třeba do trávy či do štěrku, ale nejoblíbenější variantou je pokládka na terče. Pokládka dlažby na terče přináší zásadní výhody. Venkovní dlaždice bude možné kdykoliv nadzvednout a znovu vrátit na místo. To oceníte zejména tehdy, pokud budete chtít pod dlaždicemi opravit elektroinstalaci nebo vodovodní potrubí. Také bude možné kdykoliv rozebrat celou terasu a přesunout ji na jiné místo, nebo změnit její tvar. Chtěli byste inspiraci? Přečtěte si článek Dlažbu na terasu pořídil kvůli dětem i praktičnosti. Dočtete se v něm, proč náš zákazník vybíral vhodnou podlahu na terasu dlouhé dva roky, a proč nakonec zvolil dlažbu na terče.

Proč je lepší použít na terasu, balkon či k bazénu venkovní 2cm dlažbu, kterou lze položit na terče bez použití lepidla, než 1cm lepenou dlažbu? To se dozvíte v článku Chcete nejlepší systém pokládky dlažby na terasu? Použijte 2cm dlažbu, radí obkladač.

Nevíte si rady? Poradíme

Rádi vám pomůžeme vybrat dlažbu, která nejlépe poslouží vašim účelům. S ohledem na potřebné technické vlastnosti, design i cenový limit. Samozřejmě poradíme i s výpočtem množství materiálu.

Volejte +420 777 746 852 nebo pište na: online@mbkeramika.cz

Prohlédněte si vybrané venkovní dlažby a terasy