M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Venkovní dlažba Highway

Venkovní dlažba v imitaci betonu Highway je odrazem nejmodernějších trendů v sortimentu dlažeb na terasu a k bazénu. Design této dlažby je velmi propracovaný a dokonale tak imituje pravý beton. Na rozdíl od skutečného betonu však nenabízí jen šedou, ale také bronzovou barvu. Tato 2cm dlažba má také interiérovou variantu. Váš interiér a exteriér tak mohou dokonale ladit.

Venkovní dlažba Highway cemento na terase, šedá barva

Produkty této série

Bronzo
90 × 90 cm
Běžně do 2 týdnů
Bronzo
Cemento
60 × 60 cm
Obvykle skladem
Cemento
Rádi Vám připravíme cenovou kalkulaci na míru.
Zeptat se na dlažbu
X

Máte otázku?
Nebo chcete objednat?

Poradíme s výběrem, výpočtem množství, navrhneme Vám další řešení nebo připravíme nezávaznou cenovou nabídku...

Nechce se vám psát? Vaše přání rádi vyřešíme na čísle 777 746 852.

Jaká je venkovní dlažba Highway?

    • Tloušťka: 1 i 2 cm
    • Vzhled betonové stěrky
    • Formát: 90×90 cm a 60×60 cm
    • Barvy: cemento, bronzo
    • Vhodná k pokládce do trávy, štěrku nebo na terče

Venkovní 2cm dlažba umožňuje pokládku na terče, do trávy a do štěrku

Preferujete v exteriéru jednoduchost, minimalismus a nadčasové materiály? Pak tato keramická imitace betonu může být ideálním řešením pro vaši terasu, balkon či zahradu. Venkovní dlaždice jsou dostupné ve dvou formátech – 60x60 cm a 90x90 cm a dvou barvách – šedé a bronzové. Dlažba má tloušťku 2cm a pokládá se bez použití lepidla do trávy, do štěrku a na terče. Základní přehled o těchto typech pokládek si můžete udělat v článku Typy pokládky 2cm dlažby.

Inspirovat se můžete také našimi zákazníky

Chtěli byste si udělat představu, jak může keramická imitace betonu vypadat na terase u rodinného domu? Inspirovat se můžete příběhem výběru našeho zákazníka, který vhodnou podlahu na terasu sháněl dva roky. Nakonec objevil náš sortiment, nejvíce jej zaujaly právě imitace betonu a pokládka na terče. Více se dočtete v článku Výběr dlažby na terasu.

Dlažba Highway má také interiérovou variantu umožňující dokonale propojit interiér a exteriér

2cm venkovní dlažba Highway má také interiérovou variantu, která se pokládá stejně jako všechny ostatní interiérové dlažby lepením. Interiérová dlažba má ještě širší barevnou škálu a různé rozměry. Dají se k ní pořídit také sokl, schodovka a geometrické dekory, které můžete položit třeba na stěnu jako obklady. Může tak vzniknout například hezká pohledová zeď nebo dělící příčka.

Interiérové i exteriérové dlaždice v imitaci betonu Highway mají totožný design. To zájemcům umožní dokonale sladit interiér s exteriérem. Co takhle designově sjednotit venkovní terasu či balkon s obývacím pokojem a kuchyní? Rádi vám doporučíme vhodné řešení.

Nevíte si rady? Poradíme

Rádi vám pomůžeme vybrat dlažbu, která nejlépe poslouží vašim účelům. S ohledem na potřebné technické vlastnosti, design i cenový limit. Samozřejmě poradíme i s výpočtem množství materiálu.

Volejte +420 777 746 852 nebo pište na: online@mbkeramika.cz

Prohlédněte si vybrané venkovní dlažby a terasy