Police na sprchovou tyč 18, 20, 22, 25mm, ABS/chrom
| Cena s DPH / ks | 422 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 349 CZK |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 250x30x100 mm |
| Šířka | 250 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Hmotnost / ks | 0.2500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913838347 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 10 let |
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro Police na sprchovou tyč 18, 20, 22, 25mm, ABS/chrom (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro Police na sprchovou tyč 18, 20, 22, 25mm, ABS/chrom (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro Police na sprchovou tyč 18, 20, 22, 25mm, ABS/chrom (dxf)
- Technický list pro Police na sprchovou tyč 18, 20, 22, 25mm, ABS/chrom






















































































































































































































































































