M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Designový obklad a dlažba Armani

Designové obklady a dlažby Armani jsou jako stvořené pro ty, kteří milují výjimečný styl. Je pro ně charakteristická sofistikovaná nadčasovost a jsou až neuvěřitelně elegantní. Obklady a dlažba Armani mají jemné, decentní barvy a dají se k nim pořídit stylové velkoplošné dekory. S obklady a dlažbami Armani vytvoříte luxusní a pokrokový interiér – koupelnu, kuchyni, ložnici či obývací pokoj.

Exclusive-banner-MOBIL Exclusive-banner-PC
Designový obklad a dlažba Armani v bílé barvě v koupelně

Produkty této série

Greige
52,4 × 104,9 cm
Běžně do 4 týdnů
Greige
Nero
52,4 × 104,9 cm
Běžně do 4 týdnů
Nero
Off White
52,4 × 104,9 cm
Běžně do 4 týdnů
Off White
Rádi Vám připravíme cenovou kalkulaci na míru.
Zeptat se na dlažbu
X

Máte otázku?
Nebo chcete objednat?

Poradíme s výběrem, výpočtem množství, navrhneme Vám další řešení nebo připravíme nezávaznou cenovou nabídku...

Nechce se vám psát? Vaše přání rádi vyřešíme na čísle 777 746 852.

Jaké jsou designové oblady a dlažby Armani?

  • Tloušťka: 1 cm
  • Barvy: Greige, Nero, Off-White
  • Formát: 52,4 × 104,9 cm
  • Rektifikované – hrany jsou seříznuty dokonale rovně
  • Povrchy – hladký a 3 různé strukturované povrchy
  • Vhodné na stěny i podlahy
  • Vhodné pro podlahové vytápění
  • K dispozici také dlaždice se značkou Armani
  • Množství tvarovek na ukončení hran

 

Hledáte nejen luxusní a designové obklady a dlažby značky Armani ale také exkluzivní a individuální služby? Podívejte se na M.B.KERAMIKA Exclusive.

Designové obklady a dlažba Armani nepodléhají trendům a vyzařuje z nich nadčasovost

Italský módní návrhář Giorgio Armani je v módním průmyslu považován za krále italské elegance. Celosvětově proslulý módní dům nenavrhuje jen luxusní oblečení, šperky, kosmetiku či obuv, ale působí také v jiných odvětvích, jako je třeba hoteliérství a interiéry. Armani se pro média vyjádřil, že nemá rád trendy. Proto na jeho přehlídkách najdete vždy mnoho odlišných návrhů jako například krátké i dlouhé šaty, volné i upnuté kalhoty a podobně. Armani je přesvědčen, že každý člověk je jedinečný a každému tedy sedí i jiný styl oblékání nehledě na dočasné trendy. V tomto duchu jsou proto navrženy i designové obklady a dlažby Armani. Přáním návrháře je, aby se v jejich jednoduchosti a nadčasovosti mohl „najít“ takřka každý.

Velký formát obkladů a dlažby Armani dodává interiéru luxusní atmosféru a jednolitost

Obklady a dlažby Armani mají velký formát 52,4 × 104,9 cm, který v interiéru působí luxusně. Na takto velkém formátu dokonale vyniká design obkladu a dlažby a interiér působí jednotným dojmem. Jaké jsou výhody velkoformátových obkladů a dlažeb? To se dočtete v článku Ceny, výhody a rozměry velkoformátových obkladů a dlažeb. Obklad a dlažba Armani jsou také rektifikovány a dají se pokládat s minimální spárou 1,5 až 2 mm, což také přispěje k ucelenějšímu dojmu interiéru. Pokud si budete přát, aby byl punc a design značky Armani ve vašem interiéru doslova nepřehlédnutelný, pořídit si můžete také dlaždice s nápisem Armani. Rektifikované obklady a dlažba Armani mají různé povrchy – hladký i strukturovaný a dá se k nim pořídit množství tvarovek na ukončení hran, například na schodech.

Nevíte si rady? Poradíme

Rádi vám pomůžeme vybrat dlažbu, která nejlépe poslouží vašim účelům. S ohledem na potřebné technické vlastnosti, design i cenový limit. Samozřejmě poradíme i s výpočtem množství materiálu.

Volejte +420 777 746 852 nebo pište na: online@mbkeramika.cz

Série