M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Venkovní dlažba Silver Travertine

Tradiční, a přitom nevšední. Taková je exteriérová dlažba Silver Travertine v imitaci travertinu. Díky nejmodernějším technologiím výroby je tato dlažba na terasu dokonale věrnou imitací pravého travertinu. Silver Travertine má rozměr 60x60 cm a tloušťku 2cm. Díky její tloušťce ji můžete položit bez použití lepidla na terče, do štěrku nebo do trávy.

Venkovní dlažba na terasu Silver travertin šedá imitace kamene
Jsme kdykoli k dispozici!Rádi Vám poradíme
Jsme kdykoli k dispozici!
+420 777 746 852
online@mbkeramika.cz

Cena 1 099 Kč/m2 vč. DPH 

Rádi vám připravíme kalkulaci na míru.

Zeptat se na dlažbu
X

Máte otázku?
Nebo chcete objednat?

Poradíme s výběrem, výpočtem množství, navrhneme Vám další řešení nebo připravíme nezávaznou cenovou nabídku...

Nechce se vám psát? Vaše přání rádi vyřešíme na čísle 777 746 852.

Jaká je venkovní dlažba Silver Travertine?

    • Tloušťka: 2 cm
    • Vhodná pro pokládku na terče nebo do štěrku bez lepení
    • Formát: 60 × 60 cm
    • Barva: silver

2cm dlažba Silver Travertine má na povrchu dokonale vyobrazenou kresbu i pórovitost travertinu

2cm dlažba na terasu Silver Travertine svou strukturou naprosto dokonale imituje travertin – sedimentární chemickou horninu, která vzniká ve sladkovodním prostředí.  Tento kámen je značně pórovitý a má unikátní kresbu. Ta je dána prostředím, ve kterém vznikl. Pórovitost i kresba je na dlaždicích znázorněna do nejmenších detailů a rozdíl mezi pravým travertinem a jeho imitací tak skoro nelze poznat.  Travertin je dnes velmi oblíbený nejen na terasách, ale také v koupelnách, v kuchyních či v hotelech a restauracích.

Výhodou keramické imitace oproti skutečnému přírodnímu kameni je snadná údržba – dlaždice stačí vytírat vodou s přídavkem prostředku na keramickou dlažbu.

Venkovní keramické dlaždice lze pokládat bez lepidla na terče, do trávy nebo do štěrku

2cm venkovní dlažba je uzpůsobena pro pokládku bez lepidla na terče, do trávy nebo do štěrku. Tyto druhy pokládky jsou velmi snadné a rychlé. Více se můžete dočíst v článku Typy pokládky 2cm dlažby. Jednou z nejrozšířenějších forem je pokládka dlažby na terče, která je vhodná také pro terasy v patře a balkony. Proč? To se dočtete v článku 2cm dlažba pro terasy v patře a balkony.

Dlažby na terasy mohou dokonale imitovat nejen travertin, ale i jiné kameny, jako například mramor nebo žulu. Populární jsou také imitace betonu, kovu, dřeva nebo dlaždice s různými vzory. Co všechno ovlivňuje cenu dlažeb na terasu? Je výhodnější dlažbu lepit, anebo ji pokládat bez lepidla na terče či do štěrku? To se dočtete v článku Ceny a pokládky dlažeb na terasu.

Nevíte si rady? Poradíme

Rádi vám pomůžeme vybrat dlažbu, která nejlépe poslouží vašim účelům. S ohledem na potřebné technické vlastnosti, design i cenový limit. Samozřejmě poradíme i s výpočtem množství materiálu.

Volejte +420 777 746 852 nebo pište na: online@mbkeramika.cz

Prohlédněte si vybrané venkovní dlažby a terasy