Venkovní dlažba Silver Travertine

Tradiční, a přitom nevšední. Taková je exteriérová dlažba Silver Travertine v imitaci travertinu. Díky nejmodernějším technologiím výroby je tato dlažba na terasu dokonale věrnou imitací pravého travertinu. Silver Travertine má rozměr 60x60 cm a tloušťku 2cm. Díky její tloušťce ji můžete položit bez použití lepidla na terče, do štěrku nebo do trávy.

Litujeme, ale Venkovní dlažba Silver Travertine se již nevyrábí. Rádi pro vás nalezneme alternativu.
Venkovní dlažba na terasu Silver travertin šedá imitace kamene
Nedostupné
Chcete vidět podobné produkty?
Chat Zeptat se Poptat alternativu

Jaká je venkovní dlažba Silver Travertine?

    • Tloušťka: 2 cm
    • Vhodná pro pokládku na terče nebo do štěrku bez lepení
    • Formát: 60 × 60 cm
    • Barva: silver

2cm dlažba Silver Travertine má na povrchu dokonale vyobrazenou kresbu i pórovitost travertinu

2cm dlažba na terasu Silver Travertine svou strukturou naprosto dokonale imituje travertin – sedimentární chemickou horninu, která vzniká ve sladkovodním prostředí.  Tento kámen je značně pórovitý a má unikátní kresbu. Ta je dána prostředím, ve kterém vznikl. Pórovitost i kresba je na dlaždicích znázorněna do nejmenších detailů a rozdíl mezi pravým travertinem a jeho imitací tak skoro nelze poznat.  Travertin je dnes velmi oblíbený nejen na terasách, ale také v koupelnách, v kuchyních či v hotelech a restauracích.

Výhodou keramické imitace oproti skutečnému přírodnímu kameni je snadná údržba – dlaždice stačí vytírat vodou s přídavkem prostředku na keramickou dlažbu.

Venkovní keramické dlaždice lze pokládat bez lepidla na terče, do trávy nebo do štěrku

2cm venkovní dlažba je uzpůsobena pro pokládku bez lepidla na terče, do trávy nebo do štěrku. Tyto druhy pokládky jsou velmi snadné a rychlé. Více se můžete dočíst v článku Typy pokládky 2cm dlažby. Jednou z nejrozšířenějších forem je pokládka dlažby na terče, která je vhodná také pro terasy v patře a balkony. Proč? To se dočtete v článku 2cm dlažba pro terasy v patře a balkony.

Dlažby na terasy mohou dokonale imitovat nejen travertin, ale i jiné kameny, jako například mramor nebo žulu. Populární jsou také imitace betonu, kovu, dřeva nebo dlaždice s různými vzory. Co všechno ovlivňuje cenu dlažeb na terasu? Je výhodnější dlažbu lepit, anebo ji pokládat bez lepidla na terče či do štěrku? To se dočtete v článku Ceny a pokládky dlažeb na terasu.

Parametry - Silver Travertine

BarvaŠedá
VzhledKámen
DostupnostObvykle skladem
Formát60 × 60 cm
MateriálKeramika
PoužitíVenkovní
MrazuvzdornostAno
ProtiskluznostAno
TvarČtverec
Tloušťka2 cm
PovrchStrukturovaný

 

Nevyznáte se v parametrech? Poradíme vám
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme

Ekonomické kolekce obkladů a dlažeb

Články

8 praktických rad pro dokonalou koupelnu
Budete zařizovat svou vysněnou koupelnu? Jak docílit toho, aby byla nejen krásná, ale i praktická? Našich 8 tipů vás provede po cestě za dokonalou koupelnou, která se stane skvělým místem pro hygienu i relaxaci.
5 nejnovějších realizací koupelen našich zákazníků
Jednoduchost, elegance a střídmé barvy. Tak by se stručně daly popsat aktuální koupelnové trendy.
Jak co nejlépe vybrat obklady a dlažbu do interiéru?
Vybíráte obklady a dlažbu do obývacího pokoje, vstupní haly či kuchyně? Nehleďte pouze na design, ale i na další důležité vlastnosti. Provedeme vás jednotlivými kritérii výběru, která vám pomohou zvolit to nejlepší řešení.
Jak co nejlépe vybrat obklady a dlažbu do koupelny?
Chcete mít koupelnu s krásnými obklady a dlažbou přesně podle vašeho vkusu, které se navíc budou dobře udržovat? Můžete ji mít, pokud si důkladně vyberete obklady a dlažbu. Přečtěte si naše rady, jak co nejlépe vybrat.

Inspirační fotogalerie

Hledáte inspiraci pro váš interiér nebo exteriér? Podívejte se na fotografie ze skutečných realizací koupelen, teras, dlažby v obýváku či obkladu za kuchyňskou linkou a dalších.

Inspirovat se