M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Venkovní dlažba Advance 2.0

Venkovní dlažba Advance 2.0 v imitaci kamene je ideálním řešením pro ty, kteří preferují jednoduchý a čistý styl terasy. Tato 2 cm keramická dlažba zaujme na první pohled dokonale vykreslenou strukturou kamene. Vyrábí se ve formátu 60 × 120 cm a ve dvou různých odstínech šedé barvy. Její vzhled pravého kamene je velmi věrohodný. Je dostupná také v interiérové 1 cm variantě, takže umožňuje dokonale sladit interiér s exteriérem.

Venkovní dlažba Advance grey šedá barva imitace kamene na terase položená do štěrku a do trávy

Produkty této série

Clay
60 × 120 cm
Běžně do 2 týdnů
Clay
Grey
60 × 120 cm
Běžně do 2 týdnů
Grey
Rádi Vám připravíme cenovou kalkulaci na míru.
Zeptat se na dlažbu
X

Máte otázku?
Nebo chcete objednat?

Poradíme s výběrem, výpočtem množství, navrhneme Vám další řešení nebo připravíme nezávaznou cenovou nabídku...

Nechce se vám psát? Vaše přání rádi vyřešíme na čísle 777 746 852.

Jaká je venkovní dlažba Advance 2.0 ?

    • Tloušťka: 2 cm
    • K dispozici také dlažba do interiéru pro lepení v tloušťce 1 cm
    • Formát: 60 × 120 cm
    • Barva: grey, clay
    • Vhodná pro pokládku do trávy, štěrku nebo na terče

Jaké jsou výhody 2 cm dlažby oproti tradiční tenčí variantě dlaždic?

2cm dlažba na terasu se pokládá bez použití lepidla na terče, do trávy nebo do štěrku. Jaký typ pokládky bude vhodný pro vaši terasu? To vám možná napoví článek Typy pokládky dlažby na zahradu.

Velkou výhodou pokládky bez lepidla je to, že dlažba není pevně spojena s podkladem. Nemůže tak v zimě popraskat v důsledku působení mrazu podobně jako některé lepené venkovní podlahy. Mezi nejoblíbenější patří pokládka 2 cm dlažby na terče. Pod zahradní dlažbou je tak možné vést například elektroinstalaci a v případě nutnosti opravy lze 2 cm keramické dlaždice jednoduše nadzvednout a pak vrátit zpátky na místo.

Venkovní dlažbu na terče je možné pokládat na jakýkoliv pevný podklad, jako například betonový nebo zhutněný štěrkový. Více se dočtete v článku Výhody pokládky dlažby na terče.

Nechte se inspirovat

Zatím si nejste jisti, který design dlažby zvolit? Krásné fotografie teras najdete na Terasy inspirace. Terasa může mít design přesně dle vašich představ – k dostání jsou různé keramické imitace. Oblíbené jsou nejen dlaždice v imitaci kamene, ale také dřeva, betonu, kovu, mramoru nebo dlažby s různými vzory.

Našim zákazníkům pomáháme s výběrem dlažby na terasu, zahradu či k bazénu také online. Jak takový výběr a poradenství na dálku probíhá? Spoustu inspirace získáte v článku Terasa v dřevěném designu: Zákazník vsadil na nákup online.

Nevíte si rady? Poradíme

Rádi vám pomůžeme vybrat dlažbu, která nejlépe poslouží vašim účelům. S ohledem na potřebné technické vlastnosti, design i cenový limit. Samozřejmě poradíme i s výpočtem množství materiálu.

Volejte +420 777 746 852 nebo pište na: online@mbkeramika.cz

Prohlédněte si vybrané venkovní dlažby a terasy