Venkovní dlažba Advance 2.0

Venkovní dlažba Advance 2.0 v imitaci kamene je ideálním řešením pro ty, kteří preferují jednoduchý a čistý styl terasy. Tato 2 cm keramická dlažba zaujme na první pohled dokonale vykreslenou strukturou kamene. Vyrábí se ve formátu 60 × 120 cm a ve dvou různých odstínech šedé barvy. Její vzhled pravého kamene je velmi věrohodný. Je dostupná také v interiérové 1 cm variantě, takže umožňuje dokonale sladit interiér s exteriérem.

Venkovní dlažba Advance grey šedá barva imitace kamene na terase položená do štěrku a do trávy
Na dotaz

Vyzkoušejte vizualizaci přímo ve vaší místnosti. Výsledek do 30 minut!

  • Vyfoťte vaše prostory a pošlete nám je
  • Připravíme pro vás rychlý návrh, jak bude dlažba vypadat
  • Nebo si zobrazte konkrétní sérii v místnosti i sami
  • Vizualizujeme: po - pá 7:30 - 21:30, ne 16:00 - 21:30
  • Vše zdarma

Produkty této série

Clay, Formát: 60 × 120 cm, Dostupnost: Běžně od 10 dnů
Clay
60 × 120 cm
Běžně od 10 dnů
Grey, Formát: 60 × 120 cm, Dostupnost: Běžně od 10 dnů
Grey
60 × 120 cm
Běžně od 10 dnů

Jaké jsou výhody 2 cm dlažby oproti tradiční tenčí variantě dlaždic?

>

2cm dlažba na terasu se pokládá bez použití lepidla na terče, do trávy nebo do štěrku. Jaký typ pokládky bude vhodný pro vaši terasu? To vám možná napoví článek Typy pokládky dlažby na zahradu.

Velkou výhodou pokládky bez lepidla je to, že dlažba není pevně spojena s podkladem. Nemůže tak v zimě popraskat v důsledku působení mrazu podobně jako některé lepené venkovní podlahy. Mezi nejoblíbenější patří pokládka 2 cm dlažby na terče. Pod zahradní dlažbou je tak možné vést například elektroinstalaci a v případě nutnosti opravy lze 2 cm keramické dlaždice jednoduše nadzvednout a pak vrátit zpátky na místo.

Venkovní dlažbu na terče je možné pokládat na jakýkoliv pevný podklad, jako například betonový nebo zhutněný štěrkový. Více se dočtete v článku Výhody pokládky dlažby na terče.

Terasa s šedou venkovní dlažbou v imitaci kamene Advance 2.0 | Jaké jsou výhody 2 cm dlažby oproti tradiční tenčí variantě dlaždic?
Terasa s šedou venkovní dlažbou v imitaci kamene Advance 2.0

Nechte se inspirovat

>

Zatím si nejste jisti, který design dlažby zvolit? Krásné fotografie teras najdete na Terasy inspirace. Terasa může mít design přesně dle vašich představ – k dostání jsou různé keramické imitace. Oblíbené jsou nejen dlaždice v imitaci kamene, ale také dřeva, betonu, kovu, mramoru nebo dlažby s různými vzory.

Našim zákazníkům pomáháme s výběrem dlažby na terasu, zahradu či k bazénu také online. Jak takový výběr a poradenství na dálku probíhá? Spoustu inspirace získáte v článku Terasa v dřevěném designu: Zákazník vsadil na nákup online.

Terasa s 2cm venkovní dlažbou Advance 2.0 imitující kámen | Nechte se inspirovat
Terasa s 2cm venkovní dlažbou Advance 2.0 imitující kámen

Parametry - Advance 2.0

BarvaŠedá
VzhledKámen
DostupnostBěžně od 10 dnů
Formát60 × 120 cm
MateriálKeramika
PoužitíVenkovní, Interiérová
MrazuvzdornostAno
ProtiskluznostAno
TvarObdélník
Tloušťka2 cm, 1 cm
PovrchMatný, Strukturovaný

 

Nevyznáte se v parametrech? Poradíme vám
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme

Prohlédněte si vybrané venkovní dlažby a terasy

E-Book - terasy - 2cm dlažby zdarma
E-BOOK ZDARMA

Tipy pro výběr dlažby na terasu

Po 20 letech v oboru jsme pro vás prošlapali cestičku a víme, na co si dát pozor při výběru venkovní dlažby. Načerpejte pracně budované know-how zcela zdarma. Příručka obsahuje:

  • Jakou tloušťku dlažby zvolit?
  • Jak se vyhnout poškození dlažby mrazem?
  • Příklady cen venkovních dlažeb
  • Fotografie z realizací zákazníků
  • ...a mnoho dalšího

Na vše odpovíme v e-booku nebo nám napište do online chatu!

Články

„Nejlepší dlažba do exteriéru je 2cm dlažba na terče, z níž lze vyrobit i venkovní nábytek,“ říká Giorgio Stefani z keramičky Mirage
Keramické dlažby o tloušťce 2 cm budou mít velkou budoucnost. Mají řadu krásných, zejména přírodních designů, a uplatnění najdou kdekoliv v exteriéru. Při použití k bazénu se dají k těmto venkovním dlažbám pořídit speciální lemy a tvarovky...
Dlažba na terasu: Jaké jsou příklady cen? A na kolik peněz vyjde pokládka?
Zajímají vás ceny venkovních dlažeb? Na venkovní terasu nebo kolem bazénu máte na výběr ze dvou možností dlažeb - 1 cm venkovní dlažbu, jejíž cena je levnější, ale pokládka je dražší. A 2 cm venkovní dlažbu, u které je to přesně naopak: Její cena je vyšší, ale pokládka je levnější. V následujících řádcích vám představíme několik venkovních dlažeb s konkrétními cenami...
Seznamte se s chytrým řešením pro venkovní dlažbu na terasu
Nesporné výhody dlažby na terasu o tloušťce 2 cm si zkrátka zamilujete. Tato venkovní dlažba je díky svým vynikajícím technickým vlastnostem velice odolná. A unikátní systém pokládky bez lepidla zaručí, že vám nikdy neodprýskne. 2cm venkovní dlažba má navíc mnoho designů...
Dlažbu na terasu pořídil kvůli dětem i praktičnosti
Rozhovor s naším zákazníkem, který má novou terasu z jedné z našich dlažby. Pečlivě si zjišťoval informace i o jiných venkovních podlahách. Proč kvůli dětem odmítl dřevo i dřevoplast?