Venkovní dlažba Catalana 2cm

Venkovní dlažba Catalana v rozměru 60x60 cm je nerozeznatelná od pravé kamenné podlahy. Terase či zahradě může dominovat písková nebo jemně béžová barva dlažby.

Litujeme, ale Venkovní dlažba Catalana 2cm se již nevyrábí. Rádi pro vás nalezneme alternativu.
Venkovní dlažba na terasu Catalana sand na terase v designu kamene
Nedostupné
Chcete vidět podobné produkty?
Zeptat se Poptat alternativu

Proč je pokládka bez lepidla tím nejlepším řešením?

>

Venkovní keramická dlažba Catalana s povrchem v matu má design jemného kamene s elegantní žilkou, který se stane krásnou ozdobou terasy či zahrady. 2cm dlažba na terasu se vždy pokládá bez použití lepidla na terče, do trávy nebo do štěrku. Přemýšlíte, jaký typ pokládky zvolit? Základní informace o jednotlivých typech pokládek získáte v článku Typy pokládky dlažby na zahradu

2cm venkovní dlažby si pro jednoduchost pokládky a dlouhou životnost oblíbila řada kvalitních řemeslníků. V článku Nejlepší systém pokládky nabízí 2cm dlažba si můžete přečíst názory a zkušenosti majitele obkladačské firmy.

Venkovní dlažba Catalana v imitaci kamene na terase | Proč je pokládka bez lepidla tím nejlepším řešením?
Venkovní dlažba Catalana v imitaci kamene na terase

Venkovní dlažba musí být vždy protiskluzová. Inspirujte se také terasou naší zákaznice

>

Zahradní keramická dlažba by také vždy měla mít určitý stupeň protiskluznosti s ohledem na to, jestli bude položena na krytou či nekrytou terasu, k bazénu nebo na jiné venkovní prostranství. Důležité informace ohledně protiskluznosti najdete v článku Protiskluzová dlažba na terasu. Proč je důležité zvážit stupně protiskluznosti?

Zájemcům pomáháme s výběrem mrazuvzdorných a protiskluzových dlaždic na terasu, zahradu či k bazénu také online. Více se o tom můžete dozvědět v článku Okouzlující modrou terasu pořídila zákaznice online.

Nádherné fotogalerie teras a různé keramické imitace najdete ve fotogaleriích Terasy inspirace. Venkovní 2cm dlažba může mít nejen design kamene, oblibě se těší také keramické imitace dřeva, kovu či betonu nebo exteriérové dlaždice s různými vzory. Řadu venkovních dlažeb na terasu máme skladem k okamžitému odběru.

Terasa s venkovní dlažbou Catalana | Venkovní dlažba musí být vždy protiskluzová. Inspirujte se také terasou naší zákaznice
Terasa s venkovní dlažbou Catalana

Parametry - Catalana 2cm

BarvaBéžová
VzhledKámen
DostupnostNa dotaz
Formát60 × 60 cm
MateriálKeramika
PoužitíVenkovní
RektifikaceAno
MrazuvzdornostAno
ProtiskluznostAno
TvarČtverec
Tloušťka2 cm
PovrchStrukturovaný
Pokládkamřížka, střídání
Použitelnostpodlaha

 

Nevyznáte se v parametrech? Poradíme vám
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme

Ekonomické kolekce obkladů a dlažeb

Články

8 praktických rad pro dokonalou koupelnu
Budete zařizovat svou vysněnou koupelnu? Jak docílit toho, aby byla nejen krásná, ale i praktická? Našich 8 tipů vás provede po cestě za dokonalou koupelnou, která se stane skvělým místem pro hygienu i relaxaci.
5 nejnovějších realizací koupelen našich zákazníků
Jednoduchost, elegance a střídmé barvy. Tak by se stručně daly popsat aktuální koupelnové trendy.
Jak co nejlépe vybrat obklady a dlažbu do interiéru?
Vybíráte obklady a dlažbu do obývacího pokoje, vstupní haly či kuchyně? Nehleďte pouze na design, ale i na další důležité vlastnosti. Provedeme vás jednotlivými kritérii výběru, která vám pomohou zvolit to nejlepší řešení.
Jak co nejlépe vybrat obklady a dlažbu do koupelny?
Chcete mít koupelnu s krásnými obklady a dlažbou přesně podle vašeho vkusu, které se navíc budou dobře udržovat? Můžete ji mít, pokud si důkladně vyberete obklady a dlažbu. Přečtěte si naše rady, jak co nejlépe vybrat.

Inspirační fotogalerie

Hledáte inspiraci pro váš interiér nebo exteriér? Podívejte se na fotografie ze skutečných realizací koupelen, teras, dlažeb v obývacích pokojích či obkladů za kuchyňskými linkami a dalších.

Inspirovat se