M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Koupelny

Nejprve Vám doporučujeme prohlédnout si fotogalerie s nejzajímavějšími obklady a dlažbami v naší nabídce, nechte se inspirovat: koupelny, velkoformátové obklady a dlažby, dlažba v imitaci dřeva, terasy a bazény, luxusní a designové obklady a dlažby a nejprodávanější obklady a dlažba.

Vybrané kategorie produktů

V sortimentu M.B.Keramiky naleznete, mimo obkladů a dlaždic, sanitární keramiku pro vaši koupelnu od českého výrobce JIKA i prestižních značek Laufen a Roca. V žádné koupelně nemohou chybět pákové vodovodní baterie, M.B.Keramika Vám nabídne mimo jiné značky Hansgrohe a Jika. Každá koupelna je také vybavena vanou nebo sprchovým koutem, doporučujeme výrobky RIHO nebo Kermi. Do koupelny dále nabízíme koupelnový nábytek, doplňky, masážní panely a další. Kontaktujte nás, nebo rovnou navštivte některou z našich prodejen, vše za Vás rádi vyřešíme.

Podkategorie sekce :

Výrobci sortimentu pro koupelny

Vybavte své koupelny kvalitními doplňky, u nichž máte jistotu, že vydrží mnoho let! Rádi vám doporučíme kompletní řešení vaší koupelny na míru v unifikovaném stylu. Pokud toužíte po moderních a účelných koupelnách, které budou ozdobou vašeho domova, pak zavítejte do našich prodejen.

 

ico small menu