M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Venkovní dlažba Catalana 2cm

Venkovní dlažba Catalana v rozměru 60x60 cm je nerozeznatelná od pravé kamenné podlahy. Terase či zahradě může dominovat písková nebo jemně béžová barva dlažby.

Venkovní dlažba na terasu Catalana sand na terase
Jsme kdykoli k dispozici!Rádi Vám poradíme
Jsme kdykoli k dispozici!
+420 777 746 852
online@mbkeramika.cz

Cena: 925 Kč/m2 vč. DPH  (333 Kč/ks vč. DPH)

Rádi poradíme a připravíme kalkulaci ZDARMA

Zeptat se na dlažbu
X

Máte otázku?
Nebo chcete objednat?

Poradíme s výběrem, výpočtem množství, navrhneme Vám další řešení nebo připravíme nezávaznou cenovou nabídku...

Nechce se vám psát? Vaše přání rádi vyřešíme na čísle 777 746 852.

Jaká je venkovní dlažba Catalana na terasy?

    • Tloušťka: 2 cm
    • Vhodná na terče, do trávy, do štěrku
    • Formát: 60 × 60 cm
    • Má design jemného kamene s žilkou
    • Barvy: písková, jemně béžová

Proč je pokládka bez lepidla tím nejlepším řešením?

Venkovní keramická dlažba Catalana s povrchem v matu má design jemného kamene s elegantní žilkou, který se stane krásnou ozdobou terasy či zahrady. 2cm dlažba na terasu se vždy pokládá bez použití lepidla na terče, do trávy nebo do štěrku. Přemýšlíte, jaký typ pokládky zvolit? Základní informace o jednotlivých typech pokládek získáte v článku Typy pokládky dlažby na zahradu

2cm venkovní dlažby si pro jednoduchost pokládky a dlouhou životnost oblíbila řada kvalitních řemeslníků. V článku Nejlepší systém pokládky nabízí 2cm dlažba si můžete přečíst názory a zkušenosti majitele obkladačské firmy.

Venkovní dlažba musí být vždy protiskluzová. Inspirujte se také terasou naší zákaznice

Zahradní keramická dlažba by také vždy měla mít určitý stupeň protiskluznosti s ohledem na to, jestli bude položena na krytou či nekrytou terasu, k bazénu nebo na jiné venkovní prostranství. Důležité informace ohledně protiskluznosti najdete v článku Protiskluzová dlažba na terasu. Proč je důležité zvážit stupně protiskluznosti?

Zájemcům pomáháme s výběrem mrazuvzdorných a protiskluzových dlaždic na terasu, zahradu či k bazénu také online. Více se o tom můžete dozvědět v článku Okouzlující modrou terasu pořídila zákaznice online.

Nádherné fotogalerie teras a různé keramické imitace najdete ve fotogaleriích Terasy inspirace. Venkovní 2cm dlažba může mít nejen design kamene, oblibě se těší také keramické imitace dřeva, kovu či betonu nebo exteriérové dlaždice s různými vzory. Řadu venkovních dlažeb na terasu máme skladem k okamžitému odběru.

Nevíte si rady? Poradíme

Rádi vám pomůžeme vybrat dlažbu, která nejlépe poslouží vašim účelům. S ohledem na potřebné technické vlastnosti, design i cenový limit. Samozřejmě poradíme i s výpočtem množství materiálu.

Volejte +420 777 746 852 nebo pište na: online@mbkeramika.cz

Prohlédněte si vybrané venkovní dlažby a terasy