M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Venkovní dlažba Hurricane 2.0

Venkovní dlažba Hurricane 2.0 v imitaci kamene je vyrobena s pomocí nejnovějších technologií. Díky tomu svou strukturou dokonale připomíná pravý přírodní kámen a exteriéru dodá stylový nádech. 2cm keramické dlaždice Hurricane 2.0 mají formát 60 × 120 cm, který prostor terasy či zahrady jemně opticky zvětší. Dlažba je dostupná ve 2 šedých odstínech. Má také interiérovou variantu pro dokonalé sladění interiéru s exteriérem.

Venkovní dlažba imitující kámen Hurricane 2.0 silver šedá barva na terase

Produkty této série

Silver
60 × 120 cm
Běžně do 2 týdnů
Silver
Smoke
60 × 120 cm
Běžně do 2 týdnů
Smoke
Rádi Vám připravíme cenovou kalkulaci na míru.
Zeptat se na dlažbu
X

Máte otázku?
Nebo chcete objednat?

Poradíme s výběrem, výpočtem množství, navrhneme Vám další řešení nebo připravíme nezávaznou cenovou nabídku...

Nechce se vám psát? Vaše přání rádi vyřešíme na čísle 777 746 852.

Jaká je venkovní dlažba Hurricane 2.0 ?

    • Tloušťka: 2 cm
    • K dispozici také 1 cm varianta pro lepení
    • Formát: 60 × 120 cm
    • Barvy: silver, smoke
    • Vhodná pro pokládku na terče do štěrku nebo do trávy

Jaké jsou výhody 2 cm dlažby oproti tradiční tenčí variantě dlaždic?

2cm dlažba na terasu se pokládá bez použití lepidla na terče, do trávy nebo do štěrku. Kladete si otázku, jaký typ pokládky zvolit na vaši terasu či zahradu? To vám možná napoví článek Typy pokládky dlažby na zahradu

Venkovní dlažba o tloušťce 2cm není pevně spojena s podkladem. Nemůže tak v zimě popraskat v důsledku působení mrazu podobně jako některé lepené venkovní podlahy. Mezi nejoblíbenější patří pokládka 2cm dlažby na terče. Pod dlažbou na terasu je tak možné vést například elektroinstalaci. V případě nutnosti její opravy či výměny lze 2cm keramické dlaždice jednoduše nadzvednout a pak vrátit zpátky na místo bez nutnosti bourání dlažby.

To všechno jsou důvody, proč mají 2cm venkovní dlažby v čím dál větší oblibě nejen naši zákazníci, ale také obkladači. V článku 2 cm dlažba nabízí nejlepší systém pokládky si můžete přečíst názor obkladače, který má bohaté zkušenosti pokládkou různých typů venkovních podlah na zahradu, terasu či k bazénu.

 

Nechte se inspirovat

Zatím si nejste jisti, který design dlažby zvolit? Krásné inspirační fotografie teras najdete v galerii Terasy inspirace. Zahradní dlažba může mít kromě kamene i další designy. Velmi populární jsou také jiné keramické imitace, jako například dřeva, betonu či kovu nebo dlažby s různými vzory.

Víte, že 2cm dlažba na terče je vhodná i pro pokládku v patře? Inspirujte se v článku 2cm keramická dlažba – nejlepší řešení pro terasy v patře a balkony.

Našim zákazníkům pomáháme s výběrem dlažby na terasu, zahradu či k bazénu také online. Jak takový výběr a poradenství na dálku z pohodlí domova probíhá? Spoustu inspirace získáte v článku Okouzlující modrou terasu pořídila zákaznice online.

Nevíte si rady? Poradíme

Rádi vám pomůžeme vybrat dlažbu, která nejlépe poslouží vašim účelům. S ohledem na potřebné technické vlastnosti, design i cenový limit. Samozřejmě poradíme i s výpočtem množství materiálu.

Volejte +420 777 746 852 nebo pište na: online@mbkeramika.cz

Prohlédněte si vybrané venkovní dlažby a terasy