M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Třpytící se obklady

M.B.KERAMIKA má ve své nabídce obklady z kolekce Swarovski. Jedná se o obklady a dlažby, které jsou vkusně doplněny o krystaly renomované firmy Swarovski. Krystaly jsou citlivě vsazeny do keramických obkladů a vytváří nádherné efekty stékajících kapek vody nebo jsou jimi vkusně doplněny květinové aplikace. Vše umocňuje dokonalé zpracování na slinutém střepu.

Základní jednobarevné obklady jsou doplněny o třpytivé dekorace. V sérii Karat sází designér na efekt drobných stékajících kapek, v sérii Planet se již nebojí využít větších krystalů, které vhodným zkombinováním obkladů vytváří na stěně zajímavé obrazce nebo geometrické tvary s třpytivými záblesky. Úplně jiné využití krystalů však nabízí série Iridium. Tam jsou krystaly vhodně zasazeny přímo do středu romantických květů či se lesknou jako třpytivé kapky rosy na proplétajících se liánách.

Všechny uvedené série jsou vyráběny v jemných tónech krémové, hnědé, šedé nebo zelenkavé a dodávají koupelně klidnou atmosféru. Obklady jsou v oblíbeném rozměru 30x60 cm a tím umocní celkový příjemný dojem z celé série.

K těmto obkladům s „odlesky“ M.B.KERAMIKA doporučuje spárovací hmotu Kerapoxy Design, která je jako stvořená pro tyto výjimečné koupelnové a interiérové série.

Těšíme se na Vaši návštěvu v našich koupelnových studiích, kde si budete tyto obklady s krystaly Swarovski moci detailně prohlédnout.

 

Prohlédněte si naši nabídku

Prohlédněte si naši nabídku designových obkladů a dlažeb, nebo se rovnou spojte s našimi odborníky, kteří vám pomohou vybrat obklady a dlažbu dle vašich představ.

Volejte +420 777 746 852

Zanechte nám vzkaz

Nebo nám napište na mbkeramika@mbkeramika.cz

ico small menu
    Umíme to bez prodejny